Skocz do zawartości

[siodło] Fizik Aliante delta


Moonspell79

Rekomendowane odpowiedzi

mam fizika aliante w wersji z karbonowa skorupa i tytanowymi pretami. wazy 280 gram.

moj tylek jest bardzo wybredny co do siodel i nie toleruje braku wygody w tym wzgledzie.

przy zakupionym rowerze bylo wlasnie to siodlo i myslalem ze bedzie pierwsza rzecza jakiej sie pozbede.

 

wczesniej mialem ciezkie i dobrze wyscielane kanapy np siodlo speca bg2.

 

na fiziku jezdzi mi sie ku mojemu zaskoczeniu bardzo wygodnie, mimo ze w porownaniu do wczesniejszych siodel to wydaje sie bardzo twarde.

wymaga ono jednak wiekszej dbalosci o to co sie ubiera do jazdy i czy posmaruję przed wyjazdem tylek zeby sie nie poodgniatac, nie poobcierac i nie odparzyc.

poprzednie siodla tolerowaly bylejakie spodenki i bylejaką wkladke - fizik nie. jesli zlekcewaze dbalosc o komfort to siodlo kwituje to od razu skopaniem mojego tylka do zmasakrowania wlacznie :)

najdluzsze dystanse na nim to 97 kilometrow - i po tym przebiegu nie bylo za wygodnie ale dlatego ze jak pisalem wyzej nie zabezpieczylem sie odpowiednio. przy dobrej jakosci spodenkach i wkladce nie ma jednak problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...