Skocz do zawartości

[rower] rower do DUAL'u za 1600zł


Xender

Rekomendowane odpowiedzi

Jak działa regulacja amortyzatora RST Launch? mam jedno takie plastikowe pokretlo i jedno metalowe ktore co reguluje i ktore jest od blokady skoku? oznaczanie amora to RA

 

Mam jeszcze jedno pytanko do wlaścilcieli korssa sign DS.

Mianowicie zlorzylem przednie kolo tak aby uchwyt na tarcze do hamulca tarczowego byl po tej samej stronie co w tylnim kole, pozniej jednak doszedlem ze bierznik w przednim kole idzie w druga strone niz w tylny, powienienem obrucic przednie kolo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Plastikowe porkętło jest do naprężenia wstępnego sprężyny,

zapewne metalowe od blokady.

 

Co do opon to koło ma być założone tak,

aby mocowanie tarczy było po lewej stronie patrząc siedząc na siodełku.

 

Na oponie masz napisaną z boku rotację zobacz jak ma być,

a zacisk możesz wyjąć sam.

 

Z przodu ma być po prawej z tyłu po lewej stronie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie koło mam dobrze czyli uchwyt pod tarcze jest po lewej stronie i opina tez sie zgada (w przod jest strzalka fron a w tyl reverse)

Ale tylnie jest dziwne xD czyli tak uchwyt pod tarcze tez jest po lewej ale opona do tylu ma fron a w przod ma revers :D

 

Ale t o chyba nie grozi uszkodzeniem roweru?

 

PS: Hamulce nie są zle ale ich regulacja to horror!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorka mam RST Launch RA czy regulacja rebound czyli mniemam "powrotu"?

 

 

 

Jak wyregulowac przednai przerzutke bo przy jesli ustawie jedna z 4 najwiekszych tarczy z tylu i duza tarcze z przodu to lanuch obciera o prowadnice w przedniej przerzutce. Dokladnie to obciera o prawa strone prowadnicy, z lewej ma spory luz.

 

A i jeszcze przeczytałem ze przednia przerzutka powinna byc rownolega do tarczy w korbie (tarcze/tryby przepraszam ze me laickie slownictwo ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...