Skocz do zawartości

[wiggle, chainreactioncycles] Zakupy. Chce ktos cos?


Ulf

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi, nie pomogę, już zakupiłem co mnie trzeba było. Skasowali za przesyłkę jak żyd za matkę ale trudno, w ogólnym rozrachunku wyszło tak samo jak w PL, tyle że niektórych rzeczy tu nie można dostać, albo jest tzw. prywatny import - droższy znacznie niż cr. W każdym bądź razie jest to świetny sklep na wydawanie kasy ;-) Jakby jeszcze ktoś coś potrzebował to śmiało, chętnie sie dołączę albo zrealizuję zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mogę napisać w tym temacie :sweat: Nie jestem do końca pewien, co należy wpisać przy zamawianiu z wiggle. W adress: mam dwa pola (niepodpisane), mam tam wpisać miasto w jednym, a drugim ulicę i numer domu? County/ State chodzi o województwo? Z resztą nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wpłacasz na PayPala (np. przez szybkie płatności, lub przekazem bankowym), później aby zmienić walutę musisz mieć saldo w dane walucie, aby to zrobić wejdź w konwerter walut (po zalogowaniu jest na górze po prawej stronie) i po prostu z listy po lewej wybierz Funt Brytyjski i 'Dodaj walutę', żeby przewalutować po prostu z prawej strony wybierz przeliczenie salda, niżej 'W Złoty polski', 'Do Funt Brytyjski', wpisz ile chcesz przewalutować, później 'Przejrzyj wymianę' i potwierdź.

A płaci się bajecznie prosto - po zakupie w CRC, czy Ebayu, czy Amazonie (w Wiggle pewnie też), przy zakupie wybierasz płatność PayPalem, następnie po prostu masz logowanie do PayPala, potwierdzenie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...