Skocz do zawartości

[sonda] płec piękna na ostro


twardywylajtowany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozglądając się po forum zauważyłem że wypowiadają się sami faceci...i stąd moje pytanie: czy znacie , widzieliście gdzieś na mieście , na masach czy alleycatach....czy dużo ich jest.....kobiet na ostrym? Uważam ze to bardzo ciekawie by wyglądało i jestem ciekaw jak sobie radzą na fixie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo

znam jedną jegomościnę z wawy ,która sobie śmiga na fixie

generalnie kobitki -te które już jeżdzą radzą sobie nad wyraz dobrze

 

i jedną zjawiskową ,że sie tak wyrażę niewiastę -widziałem kiedyś na rynku w krakowie

wręcz idealny "produkt" bym rzekł .. ale prezentowała się znakomicie

filigranowa ,dłuższe włosy ,torba na plecach ,jakaś fajny fix bez hampli ,czapeczka ,spodnie 3/4

 

aż miałem ochotę podbić i wyjechać z "fajny masz rower" .. cóż nie zrobiłem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzi...jestem ciekaw czy w Poznaniu sa takie...bo co to za przyjemnosc byc z laska ktora boi sie wsiasc na rower bo szpilki jej przeszkadzaja...wogole dobrze jest jak umie jezdzic na rowerze...chociaz musze przyznac ze w Poznaniu na malcie jezdza laski ale to glownie na MTB.....szkoda ze takich panien jest jak na lekarstwo...bo chyba sami przyznacie ze fajna laska na rowerze to "piekny widok"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miała wybrać czym przejechać się przez miasto na wycieczkę: lśniącym mtb czy ostrzakiem odpowiedź jest dla mnie prosta.

Gdybym miała jechać na uczelnie i nie martwić się o rower, wtedy może bym się zastanowiła... ale czy akurat byłoby to ostre ukhmm... :D

 

Przyglądając się poczynaniom właścicieli, stwierdzam że tak "urządzony" rower jest tylko dla koneserów :) Ale życzę Wam spotkania wielu fajnych kobitek, nie tylko na ostrym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agenciara wiesz ostre tez moze byc lsniace :P i wcale nie prawda ze jak sie ma ostre to nie trzeba sie o nie martwic zostawiajac pod uczelnie...ja zawsze sie strasznie marwie i jak najszybciej do niego wracam... :P

 

a wracajac do tematu "kobitek" na rowerach to polecam ten filmik...

 

http://www.youtube.com/watch?v=mOe8ZY2ae_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

jestem kobieta i mam ostre 17x42 by mi kolana nie siadały (a i tak siadają) sładałam to ustrojstwo prawie rok, prócz tego mam teraz zimowego singla (złozonego z "gratów" pewnego wieczoru) i kolarke (plus od groma częsci - lubie podłubać w zimowe wieczory, czasem cos znajomym złożyc) jeżdze tymi sprzetami dzień w dzień do pracy i z pracy... bo lubie... lubie bardzo :) zero folozofii :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...