Skocz do zawartości

[Koszulka] krótki rekaw reprezentacji PL


Karbon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam koszulki w barwach Polski lub jakąś jednobawną/wielobarwną nie związane z drużynami kolarskimi, ani innymi zewnętrznymi sponsorami.

Koszulka BCM Novatex w barwach Polski to jedyne co znalazłem, ale jest zbyt mało Polska, czyli brakuje mi jakiegoś wyraźnego orła białego.

Przymierzałem koszulkę Nike robianą dla Trek'a, ale była jakaś nie foremna. Była krótka, miała obcisły dół, a luźną górę i bardzo luźne rękawy.

Widziałem na jakimś kolarzu komplet Biemme biały z szaro-czarnymi wzorkami, ale nie mogę w żadnym sklepie znaleźć.

Proszę o propozycje koszulek uszytych z dobrych materiałów i dobrze oddychających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biemme są fajne, nawet Basic jest zrobiony z takiego Coolmaxu, który w dotyku bardziej przypomina bawełnę (jest mięciutki i naturalny) niz "plastik". Niestety jest to okupione delikatnością, łatwo pozaciągać materiał. Na leśnie singletracki nie polecam, na "wieksze przestrzenie" jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jakimś kolarzu komplet Biemme biały z szaro-czarnymi wzorkami, ale nie mogę w żadnym sklepie znaleźć.

Może to był ten model http://www.rowersport.pl/produkt/1912 biała z szaro czarnymi wstawkami, lub biała z czerwono szarymi wstawkami. Na tej stronie są wszystkie dostępne modele z roku ubiegłego i obecnego kolekcji Biemme.

 

 

Biemme są fajne, nawet Basic jest zrobiony z takiego Coolmaxu, który w dotyku bardziej przypomina bawełnę (jest mięciutki i naturalny) niz "plastik". Niestety jest to okupione delikatnością, łatwo pozaciągać materiał. Na leśnie singletracki nie polecam, na "wieksze przestrzenie" jak najbardziej tak.

 

Nie zgodził bym się z Tobą tak do końca, używam kompletu Biemme model MATIK, nie jest plastikowy, koszulka jest mięciutka. Używam jej od ponad 1,5 roku, ok 5000km zrobiłem w niej, w lasach byłem tez nie raz i nie pozaciągała się, jedyne co to boczne wstawki które są z siatki lekko się zmechaciły ale to od plecaka, choć w stopniu niewielkim. Koszulka która miałem wcześniej, Acenta "plastikowa" zmechaciła się o wiele bardziej i to na większej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...