Skocz do zawartości

[Zębatki] Rotor Q-Rings


andrej

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mtbr.com/cat/drivetrain/chainri...521_112crx.aspx

Oceny zbiera świetne.

 

Podobnież te zębatki mają ułatwić przejście przez 'martwe punkty' itp ale czy to prawda? Oceny na mtbr mówią że tak ale nie jestem przekonany .

Co ze zmianą biegów - raz łańcuch jest wyżej raz jest niżej czyli pewnie obniżało by płynność działania przerzutek.

Kolejna sprawa, jak to montować - ten 'dłuższy' promień zębatki równolegle do korb, prostopadle czy może jakieś 45 stopni?

 

Piszcie, co tylko wiecie, najlepiej jak mieliście z tym styczność ale czysto teoretyczne wywody też przeczytam

Jeżeli to przyspiesza to może warto się zastanowić - 300pln to dużo ale jak się w korbie zęby zużyją to czemu by nie spróbować

 

Pozdrawiam

 

PS Wylądował w śmietniku za brak []?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikechip.pl/rotor-rings-zĂŞbatk...e8c308c0c8d6601

tutaj :)

Grzegorz czy ta różnica jest łatwo odczuwalna(wsiadasz i 'jakoś lżej sie jedzie', oczywiście wiem że to nie zrobi z zera bohatera :D) czy trzeba się przyjrzeć tętnu i prędkości?

Spodobało mi się to szczególnie ze względu na rzekome odciążenie kolan-mam problemy z nimi więc coś takiego by było mile widziane - czy na tym polu poczułeś różnice?

Wybacz że tak Cię wypytuje ale bardzo mnie to zaintrygowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie zeszli z ceną. Ale u mnie i tak znacznie taniej . Jak sie jezdzi? Na pewno róznica jest , jeżdzi sie tak jakos mięciutko , płynniej . Ale dawno na nich nie jeżdziłem i straciłem świezośc porównania . Chyba załoze je dla porównania znowu . Problemów ze zmiana biegów nie ma.Na tych zębatkach '' wykręciłem'' dobry wynik we Wrocławiu 2007 . Jeden zawodnik , z którym jechałem długi czas zwrócił uwage na mój sposób pedalowania , jest inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...