Skocz do zawartości

[gliwice] kluby rowerowe


sthik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy w Gliwicach albo w pobliskich miastach (tak zeby jakies wspolne treningi byly realne) istnieja jakies kluby rowerowe (mtb). Mam tez pytanie czy trzeba miec jakies osiagniecia, aby zaczac trenowac w takim klubie? Chodzi mi w duzym stopniu o zdobycie licencji, zeby startowac w zawodach bo od przyszlego sezonu powaznie chcialbym sie tym zajac. Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje

 

P.S. Jesli by byly jakies osoby z gliwic zainteresowane wspolnymi treningami pod zawody to dajcie znac <_<

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję żeby otrzymać licencję nie trzeba jeździć w klubie ale jeśli się mylę to proszę o poprawienie <_<

 

A w jakich zawodach chcesz brać udział, jest sporo zawodow w Polsce gdzie spokojnie bez licencji wystartujesz ?

 

A co do klubu to się zgodzę, że warto trenować pod czułym okiem trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poważniejsze kluby mają swoich menagerów, którzy sie zajmują wyszukiwaniem zdolnych kolarzy, śledzą wyniki na maratonach w interesujacych ich grupach wiekowych i ewentualnie proponują danemu pacjentowi jezdzenie w ich barwach, te bardziej amatorskie kluby czasami ogłaszają nabory, eliminacje itp. Proponowałbym Ci skontaktować się z takimi klubami droga mailową i wypytać o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie moge znalezc zadnego klubu w gliwicach, jeden w rybniku znalazlem ale tylko kolarstwo szosowe. Heh co do tych zawodow do ktorych nie trzeba licencji to troche mnie przerazaja te kwoty startowe w wyscigach organizowanych przez bikemaraton trzeba placic po 50-100zl za sam udzial :/ kilka zawodow i lipa nie mowiac ze dojazd we wlasnym zakresie itd a wielkiego doswiadczenia w zawodach nie mam. Dopiero chce zaczac. A tak to jakos ze swoim klubem mozna sie zabrac (wtedy juz koszty za dojazd mniejsze i atmosfera inna bo z kumplami sie jedzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

GMG - hmmm jezdza na maratony z Mio. Maja kilku przecietnych zawodnikow i nic wiecej.

byłem z nimi na maratonie w Boszuszowie... 3 osoby się scigały a reszta hmmm jechala bardziej turystycznie niz wyczynowo.

 

ale zawsze warto spróbować :) jak ktoś chce się gdzieś załapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...