Skocz do zawartości

[opony] Michelin XC Dry


PsychoticArchitect

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Dotychczas zajeżdzałem 2 komplety Mythosów drucianych... no i je zajechałem.

 

także czas na zmiany. Jeżdżę szeroko rozumiane XC - glównie lasy, szutry etc., ale też góry. a co sie z tym wiąże nieszczęsne kamienie oraz korzonki :down: Od dzwona asfalciok . Nie ukrywam, ze zależy mi na dobrej trakcji, trzymaniu i w miarę mozliwości trwałości ;)

 

moje typy:

 

Michelin XC Dry - wiele dobrego o nich słyszałem, że ponoć na mokrym też sobie radzą etc. moze ktos to zweryfokować?

Mythos XC II - siła przyzwyczajenia do poprzedników. W sumie Mytshosy mnie nie zawiodły nigdy.

 

Ziomek ma XC Dry i mimo swoich 2.0 robią wrażenie szerszych od Mythosów 2.1, co mnie 'zdziwowało' ;)

 

Nobby Nic jest raczej poza zasięgiem cenowym :D

 

Byłbym wdzięczny za opinie i ewentualne inne propozycje. Myślę, ze 150 zeta za komplet to jest dobra opcja finansowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam XCR Dry. Rzeczywiscie sa szersze niz inne opony 2.0 Trakcja super. Ogolem jest to to samo co XC Dry tylko inna mieszanka gumy. Przez ta mieszanke szybciej sie scieraja co nie powinno miec miejsca w XC Dry. Na mokrym tez sobie radza ale bez przesady-to nie opony na bloto. Ja uwazam je za uniwersalne bo nigdy mnie nie zawiodly.

 

Komplet XCR Dry na tyl i XCR Mud na przod - najlepsza kombinacja na jakiej jezdzilem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...