Skocz do zawartości

[Obręcz] ze sprzychami z tworzywa


Lezza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczenie,

 

z góry piszę, że szukałem na forum takiego tematu po nazwach kołpaki rowerowe i niestety nic znaleźć nie mogłem.

A więc kieruje pytanie do Was. Chciałbym do swojego Kelly'sa Neosa, kupić obręcze z ogromnymi szprychami bądź kupić obręcze z oryginalnymi kołpakami w środku. Dlaczego chce to zrobić? nie ukrywam, że cholernie mi się to podoba (można to nazwać trochę lansem :rolleyes:), nie, to nie z powodu aktualnie transmitowanych wyścigów halowych w Pekinie :), po prostu od roku się nad tym zastanawiam ale niestety nie umiem znaleźć nic takiego w necie.

 

Polećcie mi coś, może się spotkaliście z takim czymś kiedyś? prosiłbym o nie zwarzanie na opony które są w Neosie, najwyżej kupię specjalnie pod obręcze. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi. Generalnie rower przystosowałem do jazdy szosowej, opony nawet zmieniłem specjalnie, bo trochę dziurawiłem dętki z początku. Nawet lemondkę zamontowałem do niego i jeździ mi się nim rewelacyjnie.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żagiel, ewentualnie obręcz z grubymi szprychami w ilości 4 albo 5. Jeżeli i jedno i drugie nie wypali, to po prostu zmienię szprychy na czarne B)

 

 

Nie nie :) nie o takie coś mi chodzi. Muszę znaleźć firmę, która mi to zrobi od a-z :), sam się w to bawić nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz dysk robiony na zamówienie??

bo się chyba pogubiłem... jeśli chodzi o lans to kup sobie jakieś maviki z płaskimi szprychami bo takie pseudo kołpaki(nie_dysk) będą ciężkie, niewygodne i niepotrzebne...

a takie szpanerskie kółka z kilkoma "szprychami" strasznie zalatują makro... chociaż jeden z userów forum(patrz klubo-temat wheelera... jeden z ostatnich postów) ma takowe... ale to już prawie wyszło z "mody"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz dysk robiony na zamówienie??

bo się chyba pogubiłem... jeśli chodzi o lans to kup sobie jakieś maviki z płaskimi szprychami bo takie pseudo kołpaki(nie_dysk) będą ciężkie, niewygodne i niepotrzebne...

a takie szpanerskie kółka z kilkoma "szprychami" strasznie zalatują makro... chociaż jeden z userów forum(patrz klubo-temat wheelera... jeden z ostatnich postów) ma takowe... ale to już prawie wyszło z "mody"

 

mavic%20crossride%20wheel%20set%2007.jpg

 

z tymi kołpakami to chyba rzeczywiście macie rację. Po 1 żagiel, kompletnie o tym nie pomyślałem, a po drugie ciężar. Myślę, że to co umieściłem teraz ze zdjęcia bedzie odpowiednim rozwiązaniem, w sumie temat wyczerpany, ale jakby ktoś chciał coś dopisać to zapraszam B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych kółek Gipiemme, mój brat ma takowe i mogę powiedzieć, że są solidne, w terenie wytrzymują, a wygląd z cienkimi oponkami świetny. B)

 

Oponki za cienkie też nie mogą być, jeżdżę codziennie do pracy 20km i nie zawsze mam idealną szosę przed sobą, część mojej drogi to również las, a przy tak cieniutkich oponach mogę sobie łatki i pompkę zapakować do plecaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Gipiemme sa raczej szosowymi kołami -''26 cali '' to chyba pomyłka sprzedającego . Ja na kołach szosowych ,z obręczmi Alexrims DA 22 mam założone opony przełajowe 35mm i w terenie koła dają rade spokojnie - no ale 32 szprychy.. A łatki ,dętke i mpompke mam prawie zawsze ze sobą , niezależnie jakim rowerem jade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...