Skocz do zawartości

[żel energetyczny] TOPSIX Quick Energy Gel


kizys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Ponieważ najlepszym źródłem informacji są koleżanki i koledzy "po fachu" a nie sprzedawca, chciałbym zwrócić się do wszystkich z pytaniem dotyczącym produktu wymienionego w temacie.

 

Startuję trzeci.. a może czwarty (?) sezon w maratonach. Na początku nie chciałem nawet słyszeć o tego typu wspomagaczach.. Wiadomo, że jak człowiek się troszkę rozkręci i "liźnie" tej pasji, to jest w stanie szybko zmienić zdanie. Tak też było i ze mną. Drugi sezon używam żeli Enervita i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń co do działania i szybkiej regeneracji, ale cena tego produktu jest stosunkowo wysoka, żeby nie powiedzieć - mocno przesadzona. W związku jaki łączy mnie z Enervitem, eksperymentowałem troszkę z żelami Isostara, jednak ze stanowczością mogę stwierdzić, że się nie nadają - przynajmniej mój organizm nie czuje po nich spodziewanej różnicy (zdecydowanie gorsze działanie od Enervita).

 

W związku z dość mało korzystną ceną produktów Enervita, postanowiłem poszukać czegoś podobnie wydajnego, ale mniej obciążającego kieszeń kolarza amatora. Dotarłem do strony rzeszowskiej firmy "Weron Dental", będącej dystrybutorem m.in. żeli TopSix.

 

Dane porównawcze między żelem Enervita a Topsix:

Pojemność: 25ml / 30ml

Zawartość węglowodanów: 17,8g / 21g

Energia (kJ/kcal): 302,6/71,2 / 357/84

Cena produktu: 9zł / 4zł

 

Mam przed sobą opakowanie Enervita i w składzie jest jeszcze cała masa witamin oraz składników, których nazwy nie mówią mi zbyt wiele. Dystrybutor TopSixa okrasił produkt chyba tylko podstawowymi składnikami, podając na stronie: "woda, maltodekstryna, dekstroza, fruktoza, kwasek cytrusowy, aromat naturalny".

 

Mam świadomość tego, że każdy organizm reaguje całkowicie inaczej na różne tego typu suplementy. Mimo tego, chciałbym się dowiedzieć czy mieli Państwo doświadczenie z tym produktem, czy jego smak i zapach jest ogólnie znośny (co oczywiście jest rzeczą podrzędną w hierarchii wartości) i wreszcie czy cena produktu (dystrybutor sprzedaje ten produkt na Allegro po takiej cenie) nie jest nośnikiem jakości.

 

www dystrybutora: http://www.werondental.pl/

www aukcji: http://www.allegro.pl/item408965080_topsix...ergetyczny.html

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi,

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane porównawcze między żelem Enervita a Topsix:

Pojemność: 25ml / 30ml

Zawartość węglowodanów: 17,8g / 21g

Energia (kJ/kcal): 302,6/71,2 / 357/84

Cena produktu: 9zł / 4zł

To ja dodam offtopicznie żel Nutrend Carbosnack:

Pojemność: 55g

Węglowodany: 23,7g

Energia (kJ/kcal): 418,8/99,7

Cena: 2,99zł

Sam używam (spożywam) od kilku lat, a z obserwacji na maratonach wnioskuję że ten produkt jest najpopularniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam offtopicznie żel Nutrend Carbosnack:

Pojemność: 55g

Węglowodany: 23,7g

Energia (kJ/kcal): 418,8/99,7

Cena: 2,99zł

Sam używam (spożywam) od kilku lat, a z obserwacji na maratonach wnioskuję że ten produkt jest najpopularniejszy.

Ja też spożywam (używam) Nutrend Carbosnack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...