Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

a może spróbuj kupić ten rowerek na raty? Zawsze bedziesz już miał lepszy sprzęt, a na amorze nie ma co oszczędzać bo potem będziesz sobie pluł w brode. A różnica 2000 a 2300 nie jest taka duża, szczgólnie jeśli to rozłożysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość_Olaf_*

Witam,

przymierzam się do poskładania sobie czegoś do xc i jestem bliski kupienia, jako podstawy, ramy Blast'a.

Ramka jest kilkuletnia, ale nie wygląda na zakatowaną. Niestety nie wiem ile ma lat, i mam nadzieję, że pomożecie ustalić jej wiek. cecha charakterystyczna to malowanie biało-czerwone, inne niż w ostatnich latach, i dosyć niski osprzęt Acera/Alivio choć korby są takie jak dzisiejsze Truativ FiveD. Czy ktoś wie może jaka to generacja Blast'a? Jaki miał oryginalnie amorek?

pozdro,

Olaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanx Qcz,

kupiłem ramę 2002 bez hamulców, kół, amorka i kierownicy za 400.

Teraz zbieram reszte klamotów:)

Zgodnie z opiniami od razu wymienię pedały i osprzęt chyba też.

Nad amorkiem muszę pomysleć bo nie chciałbym zburzyć wyważenia, więc pewnie coś o wadze Judytki.

Coś sztywnego i o skoku max 105.

Heble chcę zostawić V-ki, pewnie sramy9 bo i przerzutki chce dac sramy.

Zobaczymy co będzie.

pozdro,

Olaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem już 300km na moim FM i pojawiły się trzaski w okolicach suportu...dziwna sprawa, ale wiem, że pojawia się też w innych Konach z tymi korbami i suportem, tylko po większym przebiegu. Cóż trzeba sobie jakoś radzić :) Ktoś z was jeździ na roweruch DH Kony? Stinky, Stinky supreme itp? A i tak z innej beczki...ilu z was jest z Warszawy, bądź z okolic? Może można zorganizowac jakieś klubowe spotkanko, zapoznać się, poszaleć na roweruch? :) Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nu ja jestem z wawy ale do Dh czy Fr to mi daleko z moją specyficzną Koną :glare:

Ale poszaleć można :028: Niedługo skończe wymiane napędu to dam tu nową specyfikacje :(

 

Słuchajcie jesteście zarejestrowani w oficjalnym Kona Owners Area ?

http://www.konaworld.com/shopping_cart/Fro...owner_area.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no, ja też nie bawię się w DH czy FR ;) Ja jestem typowy Cross-County'owiec hehe :) Pytam tylko z ciekawości kto ma taką maszynkę, bo podobno są to jedne z lepszych do tych dyscyplin. Więc co sądzicie o takim spotkaniu wszyscy warszawscy posiadacze rowerów Kony? Czekam na opinie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hmm taki zlot :P Jestem jak najbardziej za :D Tylko trzebabyłoby nas więcej :P

Ps. To jak rejestrujecie się w Owners Area :> Jakby ktoś miał problem z założeniem konta chętnie pomogę. Btw mają tam obecnie 256 osób, a 36 postów ogółem :] Moglibysmy założyć tam nasz temat taki dodatkowy, a przy okazji każdy może dać tam fotke swojej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...