Skocz do zawartości

[Amortyzator Przedni] jaki w cenie do 700 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam amortyzatora na koło 28` , nie musi miec mozliwosci instalacji hamulców tarczowych , zalezy mi na blokadzie skoku i cenie do 700 zł

 

Masz 2 opcje. Pierwsza to zakup RST Vogue, lub TXC2 Marzocchi. Oba sa powietrzne

 

Druga to amor do 29'era (mają tę samą wysokość) jeśli jeździsz dosć agresywnie. Tu wchodzi w grę RST M-29, ale go nie ma u dystrybutora lub RS Tora, tę trzeba zamawiać z Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec pod 29" będzie lepszym wyborem - jest poprostu solidniejszy niż typowy crossowy (za to nie ma mocowania bgażnika) , RST M29 to porządny widelec , to, że go nie ma u dystrybutora, nie znaczy , że nie ma go gdzieś na stanie w sklepie :

http://www.google.pl/search?q=M-29+AIR-RL&...amp;startPage=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że nie chce mocowania pod tarcze, a Ty mu proponujesz RS Rebe tylko pod tarczówki. Poza tym, chciał amortyzator do 700zł, a najtańsza Reba pod 29" jaką znalazłem w opcji "buy it now" kosztuje 429,99$ plus wysyłka, cło etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec pod 29" będzie lepszym wyborem - jest poprostu solidniejszy niż typowy crossowy (za to nie ma mocowania bgażnika) , RST M29 to porządny widelec , to, że go nie ma u dystrybutora, nie znaczy , że nie ma go gdzieś na stanie w sklepie :

http://www.google.pl/search?q=M-29+AIR-RL&...amp;startPage=1

 

Nie ma go nigdzie w Polsce, gdzie mozna zasięgnąc języka. Pisałem do dystrybutora i dzwoniłem do sklepów gdzie były niby w ofercie. Istnieje prawdopodobieństwo, ze jeden uchował się w jakims sklepie w Częstochowie, z którym nie udało mi sie skontaktować. Velo zamówiło kilka sztuk na całą Polskę :/.

 

A co do wysokości to jest identyczna jak Suntourów trekkingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziadostwo prawdziwe (nie tak dawno , gdy kolega zamawiał, nie było żadnego problemu) - myślałem , że czasy komuny i reglamentacji już minęły :D

Jakieś 2 tygodnie temu Velo zeszła ostatnia sztuka bodajże. Nie wiadomo czy jeszcze będa dostępne :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SR Suntour NCX-DLR 63mm 28" - TREKINGOWY

 

Zrobiłem na nim 10kkm w połowie zaczęły się problemy. Luz jak jasna cho...a, zimą to cudo już wcale nie działa.

Był to zdecydowanie zły wybór jak na mój styl jazdy (głównie góry) amorek jest zwyczajnie zbyt delikatny.

Teraz planuje zakup RST M-29 AIR-RL zobaczymy czy będzie lepiej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...