Skocz do zawartości

[10833g] Giant Rincon by Wax


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

To byś doznał szoku na jeszcze bardziej łysawej 1.3" :) W moim temacie masz zdjęcie mojego bika z takim flaczkiem, na nim to dopiero nie słychać że się jedzie :P

Ale te tegoroczne {hample} Avidy Sd7 są brzydkie :P Tzn. do tego roweru może i pasują, ale grafitowy kolor jakoś ładniejszy jest :(

Dziwnie wygląda ta osamotniona pozostałość po komplecie piast Xt 08 :P Ale tylni novatec fajnie wygląda i mam nadzieję że dobrze chodzi :)

Co tam masz za uszczęlkę albo h*j wi co na goleni bombera? Ja jeszcze swojego nie serwisowałem bo czasu mam biednie mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_Mako dzięki :):P

Adik, musze przyznać, że pocisnąłeś mi troche :P hehe.

Avidy są grafitowe tylko w słońcu tak wyszły

Link do Avidów - http://www.formicki.webd.pl/catalog/produc...;products_id=51

Chciałem Kedne Kontender 1.0, ale nie chciało mi się czekać na przesyłki albo na to, że raczą przywieźć do sklepu :P a druga sprawa, że na 1.0 to już bym nawet do parku nie wjechał :P bo bym z niego wyszedł prowadząc rower :(

Novatec ma się super :) jestem zadowolony i nie martwię się o nic :P Zbieram się, żeby wysłać na gwarę tylnego XT'ka, może mi uznają i go zrobią...

Na goleni bombera jest opaska zaciskowa, taki bajer, chodzi o wartość SAG-u i ogólnie chciałem zobaczyć jak tam z moim skokiem jest :P

Bierz się za servis i nie pękaj ! Nie wymiguj się, że nie masz czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam pocisnąłem :) Klamki może i są grafitowe ale vki czarne jak noc :P

Chciałem Kedne Kontender 1.0, ale nie chciało mi się czekać na przesyłki albo na to, że raczą przywieźć do sklepu tongue.gif a druga sprawa, że na 1.0 to już bym nawet do parku nie wjechał :P bo bym z niego wyszedł prowadząc rower :(
- racja, prawda niepodważalna, chociaż ja z swoim 1.3 też jeżdzę po lasku ale to trochę igranie z ogniem :P Na 1.5" jakoś normalnie się jeździ w większosci warunków, także dobrze wybrany rozmiar opony a i waga dobra {chwalony i super przyczepny author slick waży około 550g, także tańsza kenda jest nawet lżejsza... :P
Novatec ma się super, jestem zadowolony i nie martwię się o nic. Zbieram się, żeby wysłać na gwarę tylnego XT'ka, może mi uznają i go zrobią...

Przynajmniej piastę zastępczą masz porządną :P Ja swojego Xtka dostałem z powrotem, ale nie wiem ile pożyje :P

Na goleni bombera jest opaska zaciskowa, taki bajer, chodzi o wartość SAG-u i ogólnie chciałem zobaczyć jak tam z moim skokiem jest :P

Bierz się za servis i nie pękaj ! Nie wymiguj się, że nie masz czasu :P

Ja z serwisem bombera tak się zbieram jak ty z wysłaniem piasty na gwarę {teraz to ci pocisnąłem :P}, a wymiguję się, bo oleju jeszcze nie mam kupionego, a ryzyko strajków poczty wisi w powietrzu {wtedy przesyłka nie dojdzie..}.

Żeby było z komplementem to powiem że rower złożony z głową, bardzo spójny stylistycznie i dopasiony mechanicznie - ładny i szybki, w prostym tłumaczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ładnie wygląda ten rowerek. No i mowa o slickach mnie bardzo cieszy bo dzięki temu znalazłem oponę dla siebie na szosę. Myślę, że ta Kenda Kontender na szosę i tylko szosę będzie idealna. No i jeszcze ta waga, rewelka. Z taką oponką to ja mogę bić wszelkie rekordy ;)

 

Jeszcze raz ładnie dobrane kolorystycznie elementy. Dobry przykład, że nie musi być nic białego (ostatnio tak modnie i powszechnie stosowane) w rowerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pixon za uznanie ;). Jedynym białym elementem w moim rowerze będzie napis na oponach -> Schwalbe Racing Ralph lub Schwalbe Nooby Nic :P

Kedna Kontender będzie wtedy jak na nią trafię, po dzisiejszym wypadzie jestem jeszcze bardziej zadowolony z Kwest'ów, fakt chlapią mocno przy jeździe po mokrym, ale mi to nie przeszkadza, a wręcz mi się podoba :o Ciepło + prędkość + lekki chłodny deszczyk spod kół :)

 

Ahaa, doradzcie coś...

Chcę kupić śruby aluminiowe, czerwone i teraz pytanie...jak to będzie wyglądało według Was i czy lepszy będzie odcień śrub z Light-Bike'a czy z Beran Tuning ?

 

Light-Bike - http://light-bike.com/shop/catalog/product...;products_id=72 - krwisto czerwony jak u Maniaka w No Saincie.

Beran Tuning - http://www.berantuning.com/index_pl.htm - bardziej bordowy.

 

Czy wogóle nie wymieniać i zostawić stalowe srebrne...bo na zysku wagowym mi nie zależy, bardziej na prezencji...B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki FiFi :):DB) .

Oponki super :P jak na tą cenę (25zł/szt.) to chyba jedna z lepszych inwestycji w tym rowerze :P :P Dzisiaj popadało dość ostro to pobawiłem się na mokrym asfalcie i kostce tylnym hamulcem :P Blokada koła i booookiem :)

2 razy dość mocno mnie zarzuciło, na rondzie i na zakręcie 90stopni, było blisko a moja nowiutka Reba byłaby porysowana ;).

Oponki potrafią chlapać nawet na lekko przeschniętym asfalcie, ale opory są niskie i można spokojnie samochody wyprzedzać :P Jak chcesz się coś wiecej dowiedzieć to daj znać to coś nagryzmolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race ma manetkę PushLoc i jest lżejsza i ma regulowany Floodgate za pomocą pokrętła na prawej goleni.

SL ma PopLoc'a, a Floodgate jest regulowany za pomocą imbusa 2,5mm ukrytego pod zatyczką na prawej goleni ( w tym samym miejscu gdzie w Race jest pokrętło).

Jeszcze się wkurzyłem bo strzeliły mi 2 gumki 42mm od magnesu licznika, montowanego na goleni...i musiałem zrobić prowizorkę ze zwykłej gumki :) Sigma... :huh::)

Nie ma nikt zapasowej ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...