Skocz do zawartości

[ścieżka rowerowa] niespodzianka...


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu, na deptaku wzdłuż Błoni kładziono nowy asfalt. Dziś sobie jade od strony ul. Piastowskiej (wzdłuż rzeczki) skręcam na lewo i co widze? Przez środek deptaka głębolki wykop i brak przejazdu (ewentualnie po trawie) Wie ktoś co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie wczoraj miałem ten sam problem! Nie wiem co to za wykop robią, wygląda na jakąś kanalizację czy wodociąg, ale dlaczego kurde środkiem ścieżki rowerowej. Trzeba jechać albo ulicą albo wydeptanym trawnikiem. Ja tam nie mam problemu, jako że jestem na rowerze, ale jasno widać że liczba rolkowiczów natychmiast spadła ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie już większość, albo i wszyscy wiedzą, ale Błonia są już przejezdne.

 

rObO87, cicho tam, sam niedawno kupiłem sobie rolki i się uczę jeździć właśnie na Błoniach: P

Ale na ścieżkę nie wjeżdżam.

 

Fakt jednak faktem że rolkowicze całą szerokością asfaltu na Błoniach jeżdżą. Co prawda rowerzyści też dokładnie po ścieżce nie jeżdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa remont de facto zakończony, ale nadal robię jakieś wykopy na samych błoniach, przy których teraz niemiłosiernie śmierdzi!(nie wiem czy to kanalizacja?). Ja sam czasami jestem zmuszony wjechać na szerszy, nierowerowy pas, gdy jakaś grupka turystów jadąycch 15km/h zajmuje całą ścieżkę...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie jazde ściezką wzdłuż torów, a tu wrotkarz wpada mi pod koła :o Tak zawracał że część łuku na ścieżce wypadło, oczywiście nawet się nie spojrzał. CO ZA KRETYŃSTWO :):P;)

Jest inny problem, "rodzice" którzy puszczają dzieci na ściezke na swoich "bolidach" Paranoja :D

Jeśli jeździć w wekend to tylko rankiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...