Skocz do zawartości

[Horizon Five 8h Sopot] Jedziecie? Szukam partnera/teamu.


GdyniaBiker

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji organizatora http://www.horizonfive.com/ 21 czerwca 2008r w Sopocie odbędzie się maraton mtb "8h na okrągło".

Dla niezorientowanych - zawody trwają 8h i wygrywa w danej kategorii osoba/team, który pokona najwięcej okrążeń trasy w tym czasie.

Jeśli jedziecie jako team, to zmieniacie się z partnerami - ktoś jedzie, reszta odpoczywa.

 

Więc pierwsze pytanie - to nowość w trójmieście, mamy powody do radości - czy ktoś z Was się wybiera?

 

Druga rzecz, dla której założyłem temat - bardzo chcę wystartować, ale przy mojej kondycji po 8h to ja będę "pełznął", więc chciałbym znaleźć partnera lub drużynę. najlepiej poznać się wcześniej, a nie szukać chętnych na miejscu pół godziny przed startem :)

A więc szukam osoby -lub osób- dowolnej płci, wieku, stylu jazdy, zaawansowania

która będzie zdecydowana wystartować

i która zaakceptuje moje niezbyt szybkie tempo - nie może stawiać na pierwszym miejscu wyniku.

Mogę więc jechać z kimś szybszym, jeśli nie będzie mu przeszkadzało, że zamulam i że możemy być trzeci od końca :) Lub z kimś wolniejszym, nie jadę na wynik :D

 

Bikerzy, liczę na was :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie spróbuję swoich sił w tym przedsięwzięciu. Ale jeszcze nie wiem czy solo czy w teamie. W sumie to na wyniku też mi nie zależy, bardziej na samym uczestnictwie ponieważ nie mam za bardzo kiedy trenować. Jakbyście kiedyś gdzieś w weekend z samego rana śmigali to proszę o info, być może się zjawie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge zasugerowac.

 

Solo, mozna sie solidnie zmeczyc, dla tych co lubia wyzwania i maja niezla kondycje.

Dwojka, moim zdaniem optymalna ilosc, sporo mozliwosci ustawienia taktyki w zaleznosci od preferencji.

Team, lekko, przyjemnie i towarzysko

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na starcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCT - z tego, co piszę z Jaca_Sopot, to my obaj na razie jeszcze nie śmigamy ;)

 

Ja na pewno nie będę chciał jechać solo, przy moich możliwościach to nie ma sensu. A czy dwójka, czy team, to nie robi mi różnicy ;)

Zobaczymy, ile osób zgodzi się przyłączyć ;) O dobrych miejscach mógłbym sobie pomarzyć nawet jakbym był lepszy, bo na pewno będzie obsada wymiataczy w dwójkach, a zależy mi na przygodzie, imprezie w towarzystwie mi podobnych, zmęczeniu się w ciekawch warunkach, zobaczeniu jak to wygląda... No i ta atmosfera (grozy) ;)

I może będzie to okazja, żeby lepiej oznać bikerów z okolicy, żebym miał z kim pojeździć czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam koszulki forumowej :/ Ale może to i dobrze, bo:

Kto wie, czy by mnie admini nie zbanowali, jakby się okazało, że "reklamując" forum spowodowałem karambol, wpadłem na drzewo, a potem doczłapałem się do mety z prędkoścą 2km/h, opóźniając zakończenie ;) ;) :)

No dobra, to niezbyt serio ;)

Może być taka nazwa, a jeśli będzie więcej chętnych (oby!) to się wystawi więcej drużyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy mi na przygodzie, imprezie w towarzystwie mi podobnych, zmęczeniu się w ciekawch warunkach, zobaczeniu jak to wygląda... No i ta atmosfera (grozy) :)

I może będzie to okazja, żeby lepiej oznać bikerów z okolicy, żebym miał z kim pojeździć czasem :)

 

 

To wszystko masz w standardowym pakiecie :) a z tą grozą o co chodzi? Spoko, tym razem ja trasy nie ustawialem, chyba, ze Popcio ma az tak dobrą reputacje

 

Zawsze możemy wystawić team forumrowerowe.org :D

 

 

Jak najbardziej fajna inicjatywa, na roznych edycjach mogą wystepowac inne sklady teamow forumrowerowe.org

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jednak ja odpuszczam sobie jak na obecna chwilę, mój napęd na pewno nie wytrzyma 8h ostrego pedalowania, teraz już od czasu do czasu lańcuch ześliźnie się po kasecie, ale planuję zajechać go całkowicie i po sezonie wymienić korbe kasete i łańcuch, pewnie kaseta już będzie szosowa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby zrobić objazd trasy wcześniej, w celu zapoznania się z trasą (stosunkowo mało jeździłem w tamtych okolicach, zazwyczaj ciągnęło mnie na południe, lub zachód :)) i samymi chętnymi, co powiecie na taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...