Skocz do zawartości

Unibike Extreme Team


thomash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dwa rowery z rocznika 2008.

 

Unibike Expert (do dziś 2130km), sześć maratonów MTB, zerwany hak, suport zaczyna łapać lekkie luzy. Jeszcze kilkaset km się przetoczę na nim, a potem wymiana. Zmieniłem pedały na SPD, łańcuch na HG 93. Jeden komplet klocków zdarty totalnie. W przednim hamulcu trzeba było przeczyszczać tłoki.

 

Unibike Zethos (5840km). Kaseta się rozsypała po 3,9kkm. Teraz zamiast HG 50 jest XT, a zamiast łańcucha HG 53 jest HG 73. Jeden komplet klocków hamulcowych zużyty całkowicie.

 

Ogólnie rowerki mi się podobają i jestem z nich generalnie zadowolony.

Tylko hamulce Avidy jakoś mi się nie za bardzo podobają...

Mam podobne odczucia jak osoba, która napisała ten post --> http://www.mazovia.vel.pl/forum/index.php?...9c2a9fcf0f800e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z was moze posiada Unibike Expert 2009. Baaardzo poważnie zastanawiam się nad kupnem roweru i oczekuję waszych opinii.

 

Pozdrawiam, Bartek z Bydgoszczy

 

Dziś kupiłem sobie Unibike Expert 09. Jest po prostu REWELACYJNY!!! Jechałem nim w deszczu i spisywał się tak samo znakomicie jak na suchej nawierzchnii. Polecam go wszystkim rowerowiczom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Opisuj co wymieniłeś ja u siebie:

Gripy-zdarły się

siodło-skrzypiało

klocki-zdarte

napęd - czeka wymiana zajechał sie na mtb

i oponki szybko sie zużywają.

 

Coś podobne przez krótki czas było i u mnie.

Na początku wszystko było ok. Po przejechaniu kilkuset km siodełko zaczęło lekko skrzypieć (np. na dużych nierównościach). Trwało to przez następne 300-400km a potem owe skrzypienie ustało. Teraz jest cisza i nic nie skrzypi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam Unibike Mission Niestety nie wiem jaki rocznik modelu ale chyba 2006 ogólnie jestem z niego zadowolony ale denerwowała mnie tylna opona (mieszkam w górach) była fabrycznie prawie gładka ale nie ma problemu z którego nie da się wyjść ;) i zamieniłem się oponą z bratem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do osób posiadających Experta '08.

Producent w specyfikacji na swojej stronie podawał, że montował piasty KT. Natomiast w moim rowerze były założone FORMULA e-HUB. Jak jest w Waszych rowerach z rocznika 2008? I jak się ma jakościowo KT do Fromuli e-HUB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam posiadaczy Unibike'a!

Panowie mam pytanie do posiadaczy ZETHOS'A. W specyfikacji podanej przez producenta widnieją opony Schwalbe Hurricane 28x1.6. Czy ta opona to jest model z wkładką antyprzebiciową Kevlar Guard czy bez tej wkładki?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...