Skocz do zawartości

[Części/Kasa] Lekkie/Drogie - Lekkie/Tanie


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Na tył ewentualnie myślę o 370 ale nie jestem przekonany czy jest lżejsza [chyba nawet cięższa niż XT] ,a poza tym nie przekreślam piast XT jak 80% użytkowników więc chyba przy tym zostanę. Ewentualnie coś z DM na ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A model 2007?

Znajomy ma model 2005 i jest zachwycony.... nie wymieni na inne.

Cóż poza XT '08 można w tej cenie wyhaczyć ,waga również priorytetem.

A propos ceny... Oby komplet zmieścił się w 300zł ,max 350zł. Czyli np.: tył DT 370 a przód... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Uwaga można się pośmiać co nieco... za jedyne 450zl !! Mostek 149g http://allegro.pl/item367222040_tune_moste...sza_polka_.html Tune bo tune ale ta masa to tragedia przy tej cenie. Ja rozumiem że kiedyś ten mostek mógł tyle kosztować bo jego masa była atrakcyjna ale obecnie nie dałbym więcej niż 200zl za nowy. Mało tego sprzedawca był zaaferowany wystawianiem aukcji że nie podał ani długości ani średnicy mocowania kiery. Oczywiście gwarancji brak :] A mostek wystawiony w dziale sztyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tune robi fajne komponenty, a jego logo {szczególnie z laską} może się podobać. Osobiście przepłacam czasami za markę, lubię mieć egzotyczne części {jak mam pieniądze}, ale lekkimi i ładnymi rzeczami Zooma też nie pogardzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...