Skocz do zawartości

[sklep]Bike-Land Gdańsk


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

http://groups.google.pl/group/pl.rec.rower...mp;q=bike+land#

 

tam troche napisane jest... moze w tygodniu tam podjade i zobacze z ciekawosci czy tam rzeczywiscie jest cos. patrzac na mape gdanska to tamten adres rzeczywiscie jest w falowcu <_< a ten numer to chyba numer mieszkania... chociaz kiedys bylem w takim sklepie z akcesoriami komorkowymi gdzie wchodzilo sie po schodkach przez balkon :)

 

napisz posta na forum.trojmiasto.pl w dziale rowery i popros zeby ktos ci to sprawdzil, bo ja predzej jak w czwartek tam jechac nie bede

 

edit:

 

spytalem sie kolesia na gg czy moge towar odebrac osobiscie, na co on, ze owszem albo na miescie albo "u niego" cokolwiek to znaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kello temat na preclu widzialem ale poza jedna osobą która powiedziała super, nie ma zadnych wiecej opini.

 

Ale raz sie żyje i zaryzykowałem. Po krotkiej rozmowie i otrzymaniu informacji ze Suntour Epicon LOD którym jestem zainteresowany bedzie dostepny w ciagu 4-5dni stwierdzilem ze i tak jest to najkrótszy termin z tych które otrzymałem wiec zapadła decyzja o zakupie w bike landzie.

 

Wpłaciłem pieniądze i czekam. Trzeciego dnia info na gg widelec zostanie wysłany w dniu jutrzejszym(poniedziałek). Wtorek paczka została dostarczona. Hmm tyle historii zakupu :(.

 

Cena za Epicona LOD 399zł w tym wysyłka. Rewelacyjny kontakt zarówno na gg jak i mail. Powiekszająca się stronka sklepu na której własciciel z tego co widze stara się podpatrywac inne sklepy i umieszczac co ciekawsze elementy jak np. konkurs na recenzje.

 

Rekomendacja BARDZO FAJNY SKLEP który szczerze mogę polecić.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja kupiłem tam oponki. Wysyłka ekspresowa, co do cen można się dogadać. Później jeszcze miałem pytania o kilka części. Odpisali na gg, żebym się nie martwił, że zapomnieli, ale jeszcze oni odpowiedzi nie dostali. Także widać, że dbają o klienta. Co do moich doświadczeń z B-L to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...