Skocz do zawartości

[www] www.roower.com


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak zawsze gorąco:-)

Nie byłem pewny co do działu, w którym założyć ten temat ale mam nadzieję, że dobrze trafiłem B)

Zapraszam szanowne grono forumowiczów na stronkę

http://www.roower.com/

I jednocześnie proszę oczywiście o "łagodne" komentarze :P

Stronka póki co jest w rozbudowie i wygląda skromnie ale w miarę dodawania nowych fotorelacji, ulepszania szaty graficznej itd. mam nadzieję, że stanie się coraz ładniejsza i interesująca :)

Nie zapomniałem oczywiście o bannerze największego, najpopularniejszego forum :D

Pozdrawiam i "miłej lektury" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z biegiem czasu pewnie nabierze indywidualnego kształtu. Powodzenia

Nie myślałem, że stanie się to tak szybko ale czegoś brakowało mi w tamtej szacie graficznej i teraz wygląda całkiem inaczej :) ale myślę, że to co jest teraz jest ładniejsze i zostanie już na dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
no prosze nawet ja się na stronie pojawiłem:)

Przepraszam, że nawet nie zapytałem czy mogę ale mam nadzieję, że nie sprawiło to problemu?? W razie czego zawsze mogę usunąć.

 

Z jakiego programu korzystałeś przy tworzeniu stronki? :D

Nie zabłysnę tutaj bo strona robiona jest w HTMLu ("na DIV'ach") w programie FrontPage :P tzn. to było tak - ja tylko zrobiłem ją na podstawie szablonu, który przygotował brat bo on bardziej profesjonalnie zajmuje się stronkami...

Póki co jest jak jest a z czasem chcę to troszkę bardziej rozbudować :P Mam nadzieję, że się uda:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...