Skocz do zawartości

[piasty] Piasty do MTB


konami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić sobie oba koła do MTB i mam już cały zestaw oprócz piast, proszę poradźcie mi coś. Reszta osprzętu to obręcze ALEXRIMS DP20 Disc i opony MAXXIS LARSEN TT. Piasty oczywiście pod tarczówki, 32 otwory.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje XT 2008 na tył a na przód LX 2006. XT ma oś 14mm co powoduje iż praktycznie jest nie do zgięcia, a jak wiadomo z tyłu na piastę działają największe obciążenia. Przód może być gorszej grupy bo na nią tak zbytnio nie działa duża siła ponieważ masz amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się tak podepnę do temeatu: jak sądzicie- czy lepiej kupić piastę na tył XT czy Novatec'a na 4 maszynach? cena podobnie wychodzi, Novatec jest na maszynach, tylko nie wiem, jak jest z trwałością. chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycje tylnych piast do ok. 120 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem megazadowolony z novatecow, mam komplet po 2 lozyska - problemy o ktorych pisza inni w moim komplecie nie wystepuja, kreca sie elegancko, nieporownywalnie lepiej niz wszystkie kulki do xt, z xtr nie mialem okazji porownywac

 

inni narzekaja na sypiace sie bebenki i padajace lozyska, moje kreca sie juz od ok 5tys i nawet nie mysle do nich zagladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...