Skocz do zawartości

[10806g] Cube Ltd Pro


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zamontowałem forka, swoją drogą wbicie gwiazdki sterowej zajęło mi jakieś 1,5 h... Nie wiedziałem, że to aż tak bardzo idiotyczne urządzenie...

 

I w końcu zrobiłem zacisk sztycy, który nadaje dużo smaczku, bo jest w kolorze jarzemka, jak i mostka forka i siodła, jak i sztycy ;D

 

Wygląda jak ze złomowiska i to mi się podoba ;)

 

 

Reszta części niedługo :(

 

d8798ab93e8e8872.jpg

623a46a91bf67ca5.jpg

233f71e6e9779d14.jpg

93da95fa9457ab44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, baaaaardzo pilnie potrzebuję kupić ramę CUBE rozmiar 20". Dodam że Analog, Attention i Acid odpadają. Byłem w Ski-Team ale się wypieli mówiąc, że samych ram nie sprowadzaja ;) na Allegro też bieda. Szukam ramy sztywnej, do 800,00 PLN. Może ktoś pomóc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramy bez problemu cuba sprowadza fun sport. rama cube ltd CC ta co dal wax wazy 1980g realnie. mysle ze lepsza oferta to no saint angle w tej cenie albo radon zr lighting. chyba ze jestes jakis ciezszy ale zakochales sie w ramach cuba :rolleyes:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Bo te ramy najbardziej mi odpowiadają pod względem geometrycznym jak i wizualnym...

rama cube ltd CC ta co dal wax wazy 1980g realnie. mysle ze lepsza oferta to no saint angle w tej cenie albo radon zr lighting. ...

 

W sklepie wyglądałoby to tak :

 

Dzień dobry są orzeszki ... ?

 

Mamy pyszne soczyste jabłka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Nawrotku, skąd zdobyłeś te naklejki ? zrobili ci kopie w jakimś poligraficznym ?

Ja bym oddal swoje marzocchi ino nie wiem gdzie, nowe ciężko dostać.

Pokazałbyś gdzie, to skoczylibysmy bo i tak w domu próżnujesz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...