Skocz do zawartości

[ochronna folia na ramę] BikeShield - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

można spróbować zagadać w sklepie który sprzedaje rowery kellys.

w zestawie z tymi rowerami znajdują się folie które przykleja się na rurkę ramy pod łańcuchem. przezroczysta folia, której wiele sklepów prawdopodobnie nie zakłada - bo nie :whistling: ja zapytałem sprzedawcę o ten wynalazek, dostałem kilka. trzyma bardzo dobrze na powierzchniach łukowatych, jeden pasek można pociąć na kilka mniejszych naklejek a co najważniejsze - nic nie kosztuje :)

trzeba jednak powiedzieć że bike shield jest pod względem jakości lepsze, również od folii samochodowej wspomnianej wcześniej.

z bike shieldem miałem podobną historię jak chris - rower nadział się na koło w walizce, folia zadrapana, lakier lekko. ale raczej nie ma się codziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bikeshield to zauwazyłem że bardzo klei się do niej błoto (pod dolną rurą), bardziej niż do lakieru ramy.

Polecam nakleić dodatkowy pasek taśmy klejącej tam gdzie folia kończy się pod główką, bo inaczej będzie się pod nią wbijał brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tobo ja na swojej ramie od początku mam taką naklejkę na tylnym widle od strony napędu, mam również takie osłonki na adapterze PM od strony koła (chyba żeby nie zadrapać przy zakładaniu koła). Jeśli kelly's to namierzę jakiś sklep i się dowiem jak z ich hojnością.

@1415chris prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę zamawiał więc jeśli chcesz to mogę wziąć i dla Ciebie. 2m to można kilka warstw na siebie nakleić albo obie rury po dwa razy. icon_mrgreen.gif

 

 

Edit: znalazłem jeszcze takie cudo: http://allegro.pl/cb-radio-naklejka-pod-antene-nie-niszcz-lakieru-i1251875529.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nic wam tak nie zabezpieczy bików jak folia do zabezpieczania lakierów samochodowych np? 3M*folia do zabezpieczania lakierów samochodowych) stosunek jakość cena super. Za koszt naklejek Bikeshiled będziesz miał foli na 3 rowery, poszukaj w swoim mieście ludzi którzy zabezpieczają samochody (lakier) szczególnie zderzaki i maski przed kamykami itd... i kup metr lub 2 bieżące a Origami na rowerze zrobisz dowolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo że każdy ma jobla na punkcie swojego roweru ale nie mam co przesadzaćB) przynajmniej bedzie powód na kupno nowej części:P he tam gdzie linka(pancerze) ociera najlepsza jest taśma izolacyjna, linki więcej szkód robia niz te kamyszki które podczas jazdy uderzają o twój rower no chyba że kamloty:P ale tak to bardzie jest narażony od otarć linki czy spadnięcia łancucha:P na rurkę koło łańcucha najlepszy jest np Neopran:)i nawet też elegancko wygląda:p i tak samo na amorki najlepsze sa neoprany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...