Skocz do zawartości

[wyciek] z reby


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pompuję 55 psi przy 45 kg wagi. Pracuje wtedy ładnie, wykorzystuje cały skok, a nie dobija. Jak dla mnie, jest wystarczająco komfortowy (przynajmniej póki co, bo preferencje zawsze mogą mi się zmienić :P ). Całości dopełniam odpowiednio niskim ciśnieniem w oponach (ale tu już się nie pochwalę, jakim, bo nie dysponuję manometrem).

Pozdrówko powietrzne :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 60kg pompuje 90psi i wydaje mi sie strasznie miekki. tzn, jak jezdze w terenie to ladnei wszytsko wybiera i nawet podczas jazdy po kamieniach na stojaco nie udalo mi sie go dobic. wiec chyba trzeba sie przyzwyczaic do jego charakterestyki :P jeszcze tylko musze sie dowiedziec jak wyciagnac z niego ta manetke :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest młody, to musi się dotrzeć ;) . Mój się docierał przez ok.... 1000 km :mellow: - i gdyby nie dziesięciodniowy wyjazd w góry, podczas którego ostatecznie zmiękł ;) , może jeszcze dłużej by to trwało...

Z tym, że to raczej chyba nie działa odwrotnie ;)

Pozdrówko na rozruch :)

 

PS. Kolega, który - jak sam twierdzi - lubi flakowate amory, swojego R7 pompuje do 95 psi przy 70 kg wagi B) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...