Skocz do zawartości

[granice] Zniesienie granic


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż tak się zastanawiałem czy ta strefa Szengen pozwoli na łatwiejsze przesyłki z Niemiec? Na ebay części są dużo tańsze niż na allegro. I stąd moje pytanie czy przesyłka będzie mieć łatwiej trafić do Polski. Nastepnym pytaniem jest to czy dalej będzie obowiązywać cło?

 

Serdecznie dziękuje za każdą odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

na niemieckim e-bayu warto rozglądać się nie za >kup teraz< tylko za aukcjami. czasem można wylicytować nawet niezłe okazję - im droższa rzecz w założeniu tym więcej możesz zaoszczedzic. przesyłka nadal obowiązuje okolo 20 - 25 euro, czyli kupa kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czyli właściwie jak wszędzie. Zawsze kiedy kupuje się towar z założenia już drogi, to w internecie można oczekiwać, że się znajdzie w okazyjnej cenie razem z kosztami przesyłki. Szkopuł polega na tym, że najdroższe w tym całym biznesie są właśnie te koszty przesyłki - 100 zł :D przecież to kradzież w biały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty przesyłki - 100 zł ;)

;):);)

eeee...a czemu 20 razy ~3,6 miałoby dać 100zł?

 

ceny przesyłki drobnicy są znacznie tańsze niż 20 ojro....czasami zdarza się 6-8-10-12 ojro, zależy od sprzedawcy...

tylko na pełne rowery koszt wysyłki to 20ełro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamawiałem nic rowerowego z zagranicy, ale koszty przesyłki np. płyt cd z Wielkiej Brytanii nie są tak powalające - wynoszą 2-3 funty, z Holandii np będzie to ok. 3-3,50 euro. zależy jaka będzie waga części, ale przy jakichś lżejszych rzeczach nie powinno to zbytnio odbiegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...