Skocz do zawartości

[zacisk] na sztycę, jaki wybrać?


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz tego pierwszego Accenta na imbus - mam takiego sameho i ostatnio ściągnąlem go aż ZA moco, bo zauważylem ślad na sztycy, a zacisk jak się sprawował, tak sprawuje - waga realna ok. 40g, ale dla 15g nie ma sensu ryzykowac wracania do domu na stojaka, zwłaszcza jak się nie waży 60kg <_<

PS. To "cuś" Accenta nad czym toczy się dysputa, to zamienne ramię ze szpilką do zacisku podsiodłowego (samje obejmy nie ma, bo to nie komplet!) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę BBB BSP-80 THESTRANGLER. Dość tani, lekki i wytrzymały zacisk. Jeśli chodzi o tego Woodmana to miałem kiedyś taki sam tylko na wajchę <_< bardzo porządny i solidny był. Ja bym brał BBB albo tego Woodmana, obydwa porządne i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo porządny i solidny był

A co się stało że już go nie masz.

 

A tak to ja również polecam accenta bo sam go mam. Zresztą mam go bo akurat pierwszy z brzegu był. Nie przywiązuje wagi do takich dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie i w dodatku na temat: jak należy dobierać rozmiary zacisków? Interesuje mnie takie cudo Accenta, strona podaje oznaczenie M6x55. Jak waszym zdaniem to rozumieć?

 

średnica pręta z któego jest zrobiony i długość. tak samo masz w śrubach. normalne oznaczenie stosowanie dosłownie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chciałem zakładać nowego tematu to piszę tu.

kupiłem dzisiaj zacisk accenta za 13zł.

 

Mam sztyc 31,6. W rowerowym mi powiedzieli żebym kupił na 31.8

No i teraz za ch... nie chce to wejść.

A jak wsadziłem już to jest tak rozwarte że śruba nie łapie :/

Jaką powinienem średnicę wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...