Skocz do zawartości

[SYLWESTER] rowerowy! 2007/2008


Cybula

Rekomendowane odpowiedzi

Heja. Jako, ze mamy niecaly miesiac, zaczalem sie gleboko zastanawiac nad organizacja jakiegos rajdu w tegorocznego sylwestra. Rok temu chcialem juz w takim czyms brac udzial, ale niestety zostalem zaproszony bez odwolania na imreze.. ;).

Tak wiec w tym roku juz szukam chetnych, a wrecz pewnych co do wyprawy.

Slyszalem, ze rok temu rowerowy sylwester odbywal sie w Wieżycy. Miejsce bardzo fajne, mozna by tam pojechac. Do glowy tak na szybko przychodzi mi jeszcze Chmielno, Zarnowiec, ewentualnie Hel...

Mamy jeszcze pare tygodni, zeby ustalic wszystkie szczegoly.

Czekam na chetnych z niecierpliwoscia!!

 

Pozdrawiam,

Cybula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hel ma tę zaletę, że jest płasko i... płasko,więc nawet jeśli spadnie pół metra śniegu, to da się dojechać :)

Inna sprawa, że od roku chcę pojechać na Hel zimą... ale gdy miałem czas, to śniegu nie było.

Hel ma jednak tę wadę, że jakoś trzeba wrócić. Setka po płaskim to co prawda nie problem, ale będzie się dłużyć (senność, szampan itd.)

 

Wieżyca to jakby nie patrzeć górka, ale pokonywałem ją także zimą,gdy śniegu było prawie po piasty. Jest bliżej. W drodze powrotnej nie dość że z górki to często jeszcze z wiatrem. Odległość od 3miasta jest prawie taka sama (w linii prostej) jak od Helu, ale jest znacznie wyżej, więc widok jest lepszy, że nie wspomnę, że w zasięgu wzroku będą także fajerwerki z Kościerzyny i wielu miejscowości na Kaszubach... ciężko to opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to trzeba bedzie zdecydowac jak znane beda warunki pogodowe. Bo jesli bedzie pol metra sniegu, to watpie zeby ktokolwiek na wiezycy odsniezal ;). A brniecie przez snieg pod gore w spd jest niekoniecznie najszybszym sposobem poruszania sie... :)

Wtedy sie skoczy na Hel. No niestety powrot bedzie nudny... tym bardziej ze droge z wladyslawowa do Gdyni mam objechana prawie na pamiec. Ale jakos trzeba wrocic.

A co do szampana to chyba miales na mysli mala lampke juz o polnocy...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...