Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 5


Ślawus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio o zgrozo nic nie robie rowerowego. Za to zastanawiam sie nad zmiana pracy, moze ponownym wyjazdem za granice, jeszcze nie wiem. Co gorsza dopadla mnie jakas dziwna przypadlosc - od dwoch tygodni mam dziwny kaszel, ktorego nie moge sie pozbyc. Czy to nie jest przypadkiem ptasia grypa? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadłem :) przed kliknieciem w ten temat (bylo napisane ze ostatni post to Sixer) pomyslalem sobie "ciekawe co tym razem kupił sixer" i zgadłem :)

Zapomniałes durgie "Sixer" napisac z wielkiej litery :)

 

Ale no bez przesady gdybym miał pisać co sprzedałem to by było tego więcej, napisze jeszcze w przyszłym miesiące "Kupiłem korby" i nie bede juz nic pisał co kupilem, bo rower bedzie gotów ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik - ja będe czekał na Ciebie :D .......

 

"Z'tuningowałem" błotniki na totalne minimum ( chodzi jedynie, żeby rower i amortyzator mniej dostawał błotem :P ) i zakupiłem komplet oświetlenia.

 

-Lampka przód prawie jak ta : http://www.allegro.pl/item272445857_diodow...cedar_wawa.html

-Lampka tył Sigma Sport Baseline LED

 

Zestaw działa świetnie, błotniki także. Wszystko stabilne, nie trzepie i nie telepie się na boki. + 7 km. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu marudzeniu mamie pojechaliśmy na 19.00 do sekcji kolarskiej by mnie zapisać. I po mojemu zdziwieniu jest 4 sponsorów

składka roczna 20 zł, stroje darmo, w niedziele zawsze trening, facet miły mieszka koło mnie będę razemz nim jeździł na meila gadamy na luzie. PO PROSTU REWELACJA

tu macie linka http://www.kolgryf.za.pl/

:D:P:) Koledzy z forum będziemy razem się spotykać na maratonach :D w tym z kulą, krzysztofem ...

kurczę z radości kocham was wszystkich

:D pozdrawiam :D

A zapomniałbym dodać że : " właśnie szukamy takich roczników,... " :D REEEWWWEEELLAACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, nabierzesz formy, poprawisz technikę - nie ma to jak jazda pod czujnym okiem trenera, jeśli masz sportowe aspiracje ;) . Przynajmniej pewność (jeśli trener dobry), że się nie przetrenujesz, tylko realnie poprawisz osiągi bez uszczerbku na zdrowiu ;) .

Tylko nie daj się wkręcić w jakiś doping... zakładam, że trener jest uczciwy, więc tylko tak teoretycznie przestrzegam.

Pozdrówko gratulacyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Złożyłem wreszcie swój rower na nowej ramie i amorze który przyszedł dużo wcześniej. Jeszcze pozostaje parę niedociągnięć które w najbliższych dniach będzie trzeba poprawić, ale jestem już na dobrej drodze ku osiągnięciu celu.

a oto jak się prezentuje: e4bf858f3dd55403m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co tam sobie za amorka Sixer kupił. ;) Ale i tak dowiem się nie prędzej niż za tydzień... ;) Jak dobrze pójdzie to dostanę w szpitalu prezent - zamówione siodełko mi ojciec przyniesie ;) hehe. Pozdro Bartek i cała ekipa z forum, lecę na cięcie szczęki. brrrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia nie trener jest wporząsiu mówił mi żeby nie sugerował się żądnymi dietami/artykułami i powiedział żeby się też nie wzorował na Lance Armstrongu bo to koksiasz. W każdym razie przyszły rok zapowiada się nie nudnie ;)

A i pytał mnie z 3x czy jednak chcę tego "kolarstwo to nie kopanie piłki że gdzieś tam strzeli gola jakiś ebi smolarek i już wszyscy chcą grać w piłkę, kolarstwo to jedne z najdrudniejszych sportów, Czy jednak chcesz tego" a ja odp TAk ;) ogólnie rzecz biorąc moje życie zaczyna się "kręcić "

jeszcze mówił że trenować będziemy zazwyczaj w niemczech ,ZAWSZE w każdą niedziele jedynie deszcz nas zwalnia ;) trochę ciekawie będzie w zimę

hehe zimówkę będę musiał odrestaurować

POZdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...