Skocz do zawartości

[Tarczówka] Formula ORO k18


przemek_sj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam komplet Forumli k18 na 185 tarczach, przejechane niecałe 100 km, ale z kłopotami.

Najpierw wszystko było ok. Jak na niedotarte hamulce działały ok. Potem jedna z klamek przestała odbijać, znaczy odbijała ale do połowy pozycji początkowej i strasznie wolno. To samo stało się z drugą po jakimś czasie. Dziś patrzę, a ta pierwsza klama działa cacy nagle. Nie wiem o co kaman. Może ktoś mi wytłumaczy co się dzieje z tymi hamulcami?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miałem K24 i z tego samego powodu sprzedałem. Zamiast świetnych hampli było wielkie rozczarowanie. Mimo że były prawie nowe to jedna klamka mi nie odbijała. Hamulce przeszedł serwis w Centrum Rowerowym. Powiedzieli, że za odbijanie była odpowiedzialna jakaś sprężynka, którą podgięli, co dało mizerny skutek, ale klamka jako tako zaczęła odbijać. To był jeden problem. Poza tym klamka miała strasznie duży luz. No i jak usłyszałem cenę za końcówkę potrzebną do skrócenia przewodu (64zł/szt.) to ostatecznie postanowiłem pozbyć się problemu i sprzedałem Formule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze pojezdzisz na nich heh ;] , ja mam hample 3 sezon i dzialaja jak nowe , zawsze odbijaly ladnie ( tzn ja je sezon ujezdzam ) ba 2 razy cale rozbieralem skladalem i nadal jak nowe zero problemow , tarcze usfione a hamuja swietnie zyc nie umierac :rolleyes: , spr je przelac na nowo , odpowietrzyc , sprawdzic czy ta sprezynka w tloczku cala jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...