Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Fajka do wymiany koniecznie;), fajna owijka - co to? A co to za ramka? Jaguar? Huragan? A ta mniejsza koronka ile ma T?

Powiedz, czy ramkę przemalowywaleś sam, czy zleciłeś warsztatowi?

No i oczywiscie gratuluję wyostrzenia. Rowerek przyzwoity, zapewne skuteczny:)

Witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony!

Jak wiadomo Ptasiek zdechł. Wiekowa rama zaczęła pękać. Zmuszony byłem zanabyć nową-starą ramkę. Zmiany w sprzęcie praktycznie kosmetyczne, ale i tak koło zamieszczę:

 

- Rama: stalowa szosówka Castelli, rury Oria Special TC 0.1, przeze mnie przemalowana i pozbawiona wszystkiego, co przy ostrym niepotrzebne. Szczegółowy opis procesu i poglądowy kosztorys zamieszczam w dziale [Malowanie] Renowacja ramy;

- Korby: szosowe RPM 165mm, suport Sh105 ITAL;

- Pedały: MKS GR-9;

- Piasty: Promax MTB, tylna pod wolnobieg i tarcze poddana konwersji pod ostrą piastę flip-flop fix-free;

- Obręcze Alesa Voyager

- Opony: przód Michalin Dynamic, z tyłu często zmieniam. Aktualnie Stomil 622x25;

- Kokpit. Mostek SR, kiera prawie-jak-SomaNoah, owijka Selev

- Stery: Sh105;

- Siodło: San Marco Rolls Due.

- Odbijak kierownicy, paski do nosków i napinacz własnej roboty.

- Przełożenie 39x16.

 

dsc0035tm0.th.jpg

dsc0037xj7.th.jpg

dsc0040op0.th.jpg

dsc0043zx2.th.jpg

dsc0044en3.th.jpg

dsc0051hm4.th.jpg

dsc0062ll3.th.jpg

 

POSTRO!

Gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

A jakas stylowa pompke masz snuffi do wozenia ze soba? Az sie prosi aby wrazic dlugiego klasyka w tak pieknie wyexponowane haczyki B)

 

 

Tak sobie pomyslalem panie Grabarz zes poskladal najbardziej lowviz sprzet jaki widzialem. Nie mylic bronciepanie z matowo czarnymi machinami w typie B2 lub F117 Stealth.

Kolorki przypominaja mi jako zywo kamuflaz bodajze holenderskiej armii do walk ulicznych. Niebieskie, szare i fioletowe wielokaty... :)

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Oto mój rowerek zbudowany na ramie waganta:

dscf7887zj0.th.jpg

 

Elementy graficzne:

dscf7895jf9.th.jpgdscf7902df5.th.jpgdscf7901hb9.th.jpg

 

Biały napis na ramie głosi:

"Nie możesz zapobiegać wszystkim wypadkom, ale możesz pomagać ich ofiarą. Zostań honorowym dawcą krwi PCK. Zgłoś się do stacji lub punktu krwiodastwa"

 

 

Design (;)) oraz logotyp zaprojektowała Magda Dudzińska studentka ASP Poznań

FramePad został uszyty przez moją Mamę według mego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano witam wszystkich jestem tu nowy wiec chcialem sie pochwalic moim ostrym....

 

jest to Motobecane Grand Sprint rocznik 79'

......gdy go zakupilem za smieszne pieniadze (130 zl) w miejscowosci Czacz wygladal tak...

 

http://img73.imageshack.us/my.php?image=img0998mq8.jpg

 

.......jak na fixa przystalo postanowilem go ogolocic....tutaj juz tylko z tylnym napinaczem w oczekiwaniu na nowe kolo, bo niestety starej obreczy nie dalo sie uratowac...

 

http://img73.imageshack.us/my.php?image=img1506df0.jpg

 

....a tak wyglada juz z nowym kolem na piascie Novatec 32 szprychy....przelozenie jak na razie 40/16 ale to sie zmieni...docelowo beda jeszcze korki od wina w kierze ,chromowane noski ze skorzanymi paskami...jakies odjechane zakretki na wentle i na razie tyle....chce go zostawic w takim stylu...."cult style" znany glownie z tuningu niemieckich samochodow marki VW :blink:))

 

http://img401.imageshack.us/my.php?image=zdjcie044az8.jpg

 

 

czekam na opinie pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wywalał przelotek i uchwytu od dynama ze względu na ładny i orginalny lakier chyba że masz jakiegoś dobrego lakiernika który by wykonał poprawki po "ubytkach", rowerek fajny , ale sądząc po wysunięciu siodełka nie wiem czy ramka nie powinna być nieco mniejsza , fakt na większej wygodniej "sie leży" ale na mniejszych/dopasowanych zwinniej sie śmiga. Ogólnie gratuluje projektu , pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...