Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie pozytywne opinie :D

Odnośnie pytania Grabarza Myślałem o Flip Flopie ale stwierdziłem że raczej ciężko będzie mi nawiercić zębatke na tyle precyzyjnie ażeby nie miała żadnego "bicia" i na razie z pomysłu zrezygnowałem :D

a tak btw kiedy wreszcie $%#%^#$ koniec ZIMY !!!??? :)

 

pzdr Cub_S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

rowerek fajny ,pozytywny

o kolorystyce sie nie wypowiadam -fotki balbinki mowią same za siebie ..

za cienkie lacie masz ..ni pies ni wydra .. jak juz załozysz powiedzmy >1.9 i zapodasz przełozenie 2:1 to jedziemy do lasu : ) chociaz na szosie tez mozemy cos powalczyc .. karola jeszcze wyciagne i bedzie 3 cienko-laciastych

ostatnio za nim po lesie goniłem na ss i mnie kolana do tej pory bolą ..

 

a tryb -nie problem nawiercic ..zerknij na koronkę 16/17/18 z kasety ;] ona ma juz wywiercone otwory ,wystarczy je tylko rozwiercic ..znajomy tak smiga -i nie on pierwszy i wszystko działa

io

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rurokura, Rurokura...

 

Ty kolego przemeczony jestes lub nawet masz problemy ze wzrokiem.

 

Cub_S napisal przecie ze zalozyl kolo z (cytuje) roweru startowego :)

 

Witamy kolejnego zarazonego!!!

 

OSTRO!

I.

 

siema! co chwile to słyszę .. owszem jestem

sesja w pełni .. wiec jest jak jest -chodzą ce warzywo

wiec i takie hisstorie sie zdarzają ..

a tak wogóle to oco chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bry,

sprzet mial byc w piatek, ale dostawca opon polecial w kulki.......i jest dzisiaj

moze napisze to co nie widac:

mostek: kalloy

kierownica: złoom

korba: romet

szprychy: mach

opony: kenda kampaign

siodlo: san marco blaze

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c55303d147656fe.html

 

wiecej fotek w innej scenerii zrobie jak zima popusci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Złomek prezentuje się bardzo dobrze, pewnie dzięki tym białym akcentom przy spawach. Jedyny wizualny mins to przednia piasta, z tak wysokim kołnierzem i srebrna :huh:

Może widziałbym inną kierownicą np. prostą. Ale ogólnie maszynka wyglada nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złomek! Swoją niechęć do czerni wyrażałem wielokrotnie, ale skoro Ty lubisz, to powiem tylko, że mile zaskoczony jestem. Zapowiedzi były jakieś takie skromne, nic nie wskazywało, że takie cacuszko nam pokazesz. Jak dla mnie, to nie ma się do czego przyczepić. Sprzęcik dość spójnie trzyma konwencję fixa ulicznego rozbójnika :devil: Wrzuć jakąś lepszą korbę, a będę się za Tobą na ulicy oglądał;) Witamy w grnie sfixowanych :)

 

Pixon! Skąd Ty mieszkasz?! :blink: Gdzie Ty tam spawy widzisz? To rama na mufach lutowana, a to białe to mufki właśnie. A już zarzuty kierowane do przedniej piasty... Przecież ten sprzęt stoi na komplecie Miche Pista? Czy Ty aby na pewno nie wpisałeś tego komentarza omyłkowo? Może ogladałeś innego sprzęta, a niechcący tego skomentowałeś? Jestem dość napastliwy, bo koment jak nie do ostrego jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
bry,

sprzet mial byc w piatek, ale dostawca opon polecial w kulki.......i jest dzisiaj

moze napisze to co nie widac:

mostek: kalloy

kierownica: złoom

korba: romet

szprychy: mach

opony: kenda kampaign

siodlo: san marco blaze

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c55303d147656fe.html

 

wiecej fotek w innej scenerii zrobie jak zima popusci :/

 

 

Owtorbe...

Chyle czola. Baaardzo ladny sprzecik. Pobielone mufy jak dla mnie wisienka na czubku tortu.

Wiecej fotek, wiecej fotek!!!

 

Witaj kolejny WYOSTRZONY :thumbsup:

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Pixon! Skąd Ty mieszkasz?! :thumbsup:

Łódź-> klik :iluvff:

Gdzie Ty tam spawy widzisz? To rama na mufach lutowana, a to białe to mufki właśnie.

 

Z wielkości zdjęcia nie jestem w stanie powiedzieć nic o spawach czy lutowaniach. I ty też byś niewiele powiedział gdybyś nie siedział w temacie tych ram lub tej kategorii "ostrego koła". Więc się nie wymądrzaj.

Poza tym dla mnie nie miało znaczenia czy to jest spawane, lutowane czy skręcane. Miało natomiast, bardzo ładnie wyglądające białe wstawki, jak to nazwałeś mistrzu mufkami. Być może i tak to się nazywa, nie wnikam w to tak dokładnie i nie chce się kłócić.

 

A już zarzuty kierowane do przedniej piasty... Przecież ten sprzęt stoi na komplecie Miche Pista?

 

A pisanie już na jakich piastach jest zbudowane koło jest zupełnie bezsensu. Piszę, że mi się nie podoba i tyle. Mam inne wyobrażenie do piast, więc co się czepiasz. Mógłby być XTR i co też miałby mi się podobać, bo jest XTR, trochę śmieszne jest twoje myślenie.

 

Czy Ty aby na pewno nie wpisałeś tego komentarza omyłkowo? Może ogladałeś innego sprzęta, a niechcący tego skomentowałeś? Jestem dość napastliwy, bo koment jak nie do ostrego jest...

 

Oglądałem tego i skomentowałem tego. Na dodatek przyjrzałem mu się dość uważnie, właśnie ze względu na te białe mufki, które wygladają rewelacyjnie w połączeniu z tym czarnym metalikiem

 

Daj więcej zdjęć, szczególnie przy tych spawolutowaniach :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zaskoczony, takiej reakcji sie nie spodziewalem......chcialbym podziekowac swojej mamusi za wspieranie mnie w budowie (tutaj placze....), oczywiscie nic bym nie zrobil bez wspanialych producentow sprzetu, dostawcow i specow od lakierowania (tu znowu placze....) i nie zapominam o najlepszym forum - bez was, bym nic nie zrobil (.....znowu placz)....... :D

 

rower w calosci byl robiony moimi ręcami...rekoma? i co ciekawe poczatkowo mialy byc kolory odwrocone, ale bialy slabo kryl i farby by mi nie wystarczylo (osobiscie sie brzydze czarnym i takimi szprychami - ale co zrobic....) ;)

wiecej zdjec bedzie jak sie zrobi sucho, ale na szczegoly nie liczcie, bo malowanie idealne nie jest :]

 

ps. panowie prosze sie nie klocic z powodu mojego sprzetu, zapraszam na browarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Złomek też się nie spodziewałem takiej reakcji i równie mocno byłem dzisiaj zdziwiony czytając wypociny Grabarz'a. Trzeba wybaczyć może go coś wczoraj zdenerwowało ;) lub jeszcze co innego nie wnikam.

 

Tak własnymi rękoma zrobiłeś. Bardzo dobrze, że taki wariant kolorystyczny wybrałeś. Jak będziesz przemalowywać, to możesz zrobić krwistą czerwień z bielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mlodziencze!

 

Jesli nie znasz sie na OSTRZAKACH to pochyl nieco glowe w pokorze i wysluchaj gledzenia starego watrobiarza.

 

Lutowania, moj drogi, lutowania a nie "spawoluty".

Przeczytaj Wasciu zapalczywy topic i wtedy wyrazaj opinie poparte chocby cieniem zrozumienia dla ostrokolowego sznytu.

 

 

Zlomek!

 

Ty zes korbe polerka traktowal czy dobrze zachowaly sie chromy?

Jeszcze raz podkresle. Wyglad powala na cycki ;)

 

OSTRO!

I.

 

PS

Grabi, oddychaj gleboko i omijaj klawiature. Mlodz za grosz nie ma teraz szacunku dla wieku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi się pomysł z tym białym szlaczkiem namalowanym na wewnętrznych rurkach głównego 3kąta i na widelcu. Super pomysł, fajnie łamie tą czerń. Stary! Dla mnie bomba sprzęcik.

Tylko, sądząc po wysunięciu sztycy, przydała by Ci sie z czasem większa ramka. Mam nadzieje, że ostre Cię pożre i wchłonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest to moje pierwsze ostre koło zbudowane na oldschool'owej ramie Pucha

Kolo zmontowane sposobem nawiercenia zębatki na piaste z hamulcem tarczowym

 

Rama: Puch

Koło przód:(28') opona CST 700x23C (niebawem Maxxis Detonator), piasta Maillard, obręcz Weinmann

Koło tył: (28') opona Maxxis Detonator piasta Promax, obręcz Vuelta

Korba: Chyba jakas Shimano 170mm

Pedały: Shimano 105

Kierowcnica: Zoom Alloy- scieta na bycze rogi

Hamulec przód: Weinmann

Klamka: Shimano Exage

Przełożenie: 53/18

 

Zdjęcia:

http://gurek.fotosik.pl/albumy/350667.html#e

Pozdrawiam Gurek (Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyostrzenia. Przyzwoity rowerek, gdybyś był białką to bym Cię ucałował za zastosowanie lubianego przeze mnie patentu z piastą pod tarczę :) Śliczna korba!!!

Życzę długiego i przyjemnego użytkowania.

P.S. Czy te spawy w haku od strony przerzutnika jakoś wybijałeś, wycinałeś, szlifowałeś? Masz jak napinać łańcuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy te spawy w haku od strony przerzutnika jakoś wybijałeś, wycinałeś, szlifowałeś? Masz jak napinać łańcuch?

Niedługo bede to szlifował dopiero co zeszlifowałem przelotki został tylko ten hak przerzutki. Z łancuchem nie ma problemu bo mam półogniwo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam do oblukania mojego fixa :D

Rama- jakaś ruska rama (trochę chamsko wykonana...)

kiera- cięty baranek mavica

mostek-3ttt

korba-TA specialites

koło tył- klejona na wolnobieg piasta+stożek shurmann

koło przód to jakis zastępczy badziew z szytką / mam już nowe na piaście Normandy z wysokim kołnierzem

przełożenie 50/18

...reszta nie ważna :)

fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e44ce9a1705aa51c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/458e11e260e05e49.html

 

Pozdro ostro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...