Skocz do zawartości

[zlot] Pogoria IV


maxiu14

Rekomendowane odpowiedzi

Eee co wy gadacie?Tempo było słabe ;p.Nastepnym razem pojdziemy mocniej i to duzooo :D.Nie no nie strasze bo pozniej nie bedziecie chcieli jechac, ale jak cos to w godzinach takich jak dzisiaj bo do poludnia mam treningi wiec ciezko by mi bylo zeby sie wyrobic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze omineło mnie zlotowe spotkanie Dąbrowski beikerów z forum. Proponuje jeszcze reaktywować kiedyś spotkanie. Myśle, że można by sobie pojeździć gdzieś grupka ludków, nawet na jakieś dłuższe trasy, co wy na to??

Czekam na jakieś hasła czy bedzie jeszcze jakiś zlocik nas :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, sam o tym kiedyś myślałem, ale faktycznie samemu to troche nie bardzo sie wybierać w trase taką, zawsze weselej jak się z kimś jedzie. Ja byłbym za tym aby się wybrać. Chętnie bym pojechał tylko musze się troszke wykurować i pogoda może być. Więc jak by się coś kroiło to proszę dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie wiedziałem, że w Dąbrowie tyle bikerów :) Jak ktoś ma ochotę pośmigać to ja jestem chętny o każdej porze i w każdym miejscu. Do Krakowa można skoczyć np. w niedzielę bo pogoda zapowiada się niezła. Zresztą napiszę do was wszystkich na gg, bo pewnie tu nie zajrzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...