Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Pod młotek leci headset ATAX. Guidons Philippe Franco Italia. Mostek mierzy 100mm i trochę mocniejszy kąt niż wszystkie inne pospolite mostki szosowe, natomiast kierownica jest z niewielkim dropem i mierzy c-c 40cm. Wszystko jest sprawne, wyczyszczone i wypolerowane. Dochodzi do tego jeszcze piasta shimano pod kasetę 6/7 rzędową FH HG-20 - myślę że do zrobienia singla całkiem OK bo jej stan techniczny i wizualny jest bez zarzutów. Foto wieczorem, zainteresowani PW lub gg 9574465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż rometa huragana/jaguara (nie wiem jak rozróżnić) w trakcie przeróbki na ostre. Ogólnie jak kupiłem rower to dużo części było nieoryginalnych, parę części wyrzuciłem bo były totalnie zużyte. Teraz rower jest rozkręcony, rama częściowo odrapana z lakieru - najlepiej dać do piaskowania. Uchwyty od linek częściowo spiłowane - znudziło mi się w połowie zdzierania pilnikiem :/ Jakby był ktoś zainteresowany to mogę zrobić fotki i wszystko pomierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...