Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Również polecam czapki redline, mam takową od kilku miesiący i czapka dzielnie zniosła upały i deszcze nie tracąc koloru, szwy również trzymają się dobrze. Czapeczka bardzo dobrze trzyma się głowy, ani razu mi nie spadła nawet przy silnym wietrze.

 

Tutaj fotka mnie w czapce:

dscn4561jk8.th.jpg

 

Przy okazji możecie podziwiać mój rowerek :P (Peugeot Course SS).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składam pierwszy rower na OK. Potrzebuję jeszcze:

- hamulec przedni [co sądzicie o tym? --> http://www.allegro.pl/item448770707_hamule...ktro_przod.html ]

- klamka hamulca

- sztyca podsiodłowa srebrna na 25.4mm

- koronka na piastę pod wolnobieg - 16T (+ kontra)

Jeśli ktoś posiada którąś z tych części i chciałby się jej pozbyć, niech śmiało da mi znać na priv albo tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą - toż to prawi kompletny Huragan! Grzech go ostrzyć, cnotą odrestaurować.

 

Składam pierwszy rower na OK. Potrzebuję jeszcze:

- hamulec przedni [co sądzicie o tym? --> http://www.allegro.pl/item448770707_hamule...ktro_przod.html ]

Zależy jak starą masz ramę - może zasięg ramion być nie ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą - toż to prawi kompletny Huragan! Grzech go ostrzyć, cnotą odrestaurować.

 

 

Zależy jak starą masz ramę - może zasięg ramion być nie ten.

 

Rama Huragana. Coś krótka pamięć, Panie Grabarz :rolleyes:

Będzie ładział ten hampelek przy oryginalnym sztućcu Rometa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Jeśli chodzi Ci o moje wypowiedzi dotyczące budowy ostrego na RAMIE Huragana, to wciąż je podtrzymuję. Jeśli mowa o ostrzeniu CAŁEGO Huragana, to utrzymuję powyższe me słowa. Co innego sama rama, co innego kompletny rower.

 

Przy widelcu Rometa prawdopodobnie będzie miał za krótkie ramiona. Zapytaj sprzedającego jaki jest zasięg ramion tego hampla - powinien być podany na wewnętrzej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... tak to jest Romet Huragan, i jeżeli koledzy mówią że nie warto przerabiać go na ostre to NIE (i tak pisze po fakcie), ale do czego dążę, moim zdaniem jesteście (piszę do wszystkich chcących kupić stara szosówkę) za bardzo zapatrzeni w ALLEGRO gdzie ceny rowerów są bardzo duże, może lepiej poszukać czegoś na jakiś targach, w lombardach? No bo popatrz chciałeś kupić rower za 150 zł który jest w stanie kiepskim, moim zdaniem za ta kasę dostaniesz coś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Travisb jakieś hamulcopodobne złomy walają się po moich szafach. Zębatki są na partyzantów, nie zawsze wszelkie rozmiary ale da się trafić. Broń boże nie kupuj "srebrnej" tylko taką szarą/matową. Swoją drogą jeśli masz piastę pod wolnobieg to o żadnej kontrze mowy nie ma, najwyżej o nakrętce. Używasz do tego nakrętki na suport starego typu. Dostaniesz to w warsztacie za darmo, albo ode mnie jak znajdę. No i loctite. Ale to już chyba nie temat na kupię/sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro znowu zrobił się run na ostre, to ja się powtórzę z anonsem. rama wicher (czyli torowa, haki otwarte do tyłu poziome) 58 cm biało-niebieska (lakier lekkie otarcia) z widelcem giętym oryginalnym, koła na piastach ussr singiel (tylna oś do wymiany, obręcze weinmann), stery, sztyca (jakaś tam, ale jest), siodło skóra no-name (podrapane, ale wygodne), pierdy typu kierownica prosta zoom, hamulec przedni stara ultegra, środek suportu, korby torowe stare ussr 47/46 zębów na szeroki łańcuch. 600 zeta. moim zdaniem okazja, zważywszy na allegrowy wysyp antycznych ram szosowych o geometrii ukrainy i zwrotności mlecznej krowy w tej samej cenie. warszawa. mamarkowski@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...