Skocz do zawartości

[Ciekawe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś to sprzedawał na allegro z tytułem "suport naprawczy". Wydaje mi się, że:

- przeznaczony do ram z zerwanym gwintem suportu;

- gwint jest na wewnętrznych stronach misek i zewnętrznej korpusu. Wciskasz miski i ściągasz na zasadzie śruby rzymskiej do momentu, gdy naprężą się pomiędzy końcami mufy suportowej.

Tyle moich przypuszczeń. Anglickiego opisu nie czytałem - jestem 49 godzinę w tyrze i przy moich zdolnościach poliglotycznych mógłbym już nic nie zakumać...:/

Tak czy siak - bardzo ciekawa propozycja. Co do suportów wciskanych - mogą się średnice muf nie zgrać. Nie pamiętam, kto z forumowiczów robił adaptery pod mufy na wciskany suport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
- gwint jest na wewnętrznych stronach misek i zewnętrznej korpusu. Wciskasz miski i ściągasz na zasadzie śruby rzymskiej do momentu, gdy naprężą się pomiędzy końcami mufy suportowej.

 

Klaniam,

 

O takie wyjasnienie mi chodzilo, technicznie jak sie to montuje...

Reszte sobie doczytalem. Jakos daje sobie rade z angielskim :icon_wink:

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

System delty robiło też Sh. Te hample nie są ani najlżejsze, ani najskuteczniejsze, ale chyba najpiękniejsze... Ten system był bardzo krótkim epizodem w dziedzinie zatrzymywania rowerów.

Pasują do współczesnych ram standardem mocowania, nie wiem tylko, jaki mają zasięg ramion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...