Skocz do zawartości

[Sluchawki] Na rower


Ombre

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, oryginalne sluchawki dodawane do sonego ericssona sa dla mnie niewygodne, latwo wypadaja i ogolnie rzecz ujmujac nie nadaja sie do jazdy na rowerze. Moglibyscie polecic jakies inne sluchawki wlasnie do tego telefonu (SE K750i) tak zeby dobrze sie trzymaly w uszach? Mialy jeszcze dobry dzwiek itp. cena nie gra roli (ale znowu nie przesadzajmy)

 

zapomnialem dodac, fajnei by bylo gdyby dobrze radio odbieralo

z gory dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia taka, że jakie posiadasz koszta do wydania na słuchawki. Jeżeli masz te 75 zł to ja bym radził kupić już wszech-popularne EP-630 + przejściówka na jack'a. Miałem te HPM-70 w uszach i ja jakością dźwięku nie byłem powalny ( może dlatego, że przyzwyczaiłem się do naprawdę dobrej jakości słuchawek - zwłaszcza otwartych ). A jeżeli nie odpowiadają Tobie słuchawki dokanałowe ( obawiasz się tej "ciszy", lubisz słuchać muzyka + otoczenie, jeżdzisz wiele po szosie ) to istnieje masa takich dobrych słuchawek. Co do radia - to już tak jest z tym radiem w telefonach - podobno antena jest w kablu słuchawek, ale jeżeli miałbyś 3.5 metrowy kabel - nici z tego i efekt marny. Radio w tel. to raczej "wodotrysk" aniżeli dobre radio. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Topolu nie chce tych sluchawek uzywac na jakiejs masakrycznie zatloczonej ulicy czy sciezce :) na moich terenach i w moim porach ktorych jezdze, nie widzailem jeszcze ani jednego czlowieka od poczatku roku tak wiec spokojna glowa, sam wiem jakie zagrozenie moge powodowac tym ze nie slysze otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam polecić już jakieś słuchawki....

jeśli masz możliwość przejścia na MiniJacka (nie wiem co tam jest w sonieaczu), a i cena nie gra roli, to poelcam Koss SportaPro... pałąk można sobie ustawić z tyłu głowy, trzymają super, dźwięk w porównaniu do wszystkiego tego co wyżej na bank o niebo lepszy, bo to prawie audiofilskie słuchawki, a i cenę mają teraz śmieszną na allegro, więc polecam... o ile ten rodzaj sprzętu Ci odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie wkoncu na propozycje Siwyex'a- hpm 70, poniewaz maja one odrazu przejsciowke na mini jacka, a dodatkowo takze 3 "koncowki" ktorymi mozna regulowac jak grube maja byc i mysle ze ta regulacja zda egzamin :).

Pozdrawiam i dzieki za wszystkie posty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusak - bardzo polecam Tobie artykuł ten : http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=7662 . Na Allegro jest MNÓSTWO podróbek dokanałówek Creative'a, Sennheiser'a a zwłaszcza Sony. To, że kosztują 25 zł nie znaczy, że są to orginalne słuchawki produkcji Creative'a. To tak samo jak z czapkami New Ery ( te, które noszą czarnoskórzy murzyni śpiewający "Bitch, mothef**ker" i jeżdzący Cadillac'ami na 26" ). W Polsce są szyte takie czapki za 25 zł przypominające orginały. Tylko nikt nie widzi ich dokładnie rzeczy, które różnią orginalną czapkę za 119 zł od takiej za 20-25 zł. A mnie np. takie coś wkurza, że ja wybuliłem za kilka czapek po 100 zł każda a przechodzi jakiś fagas w nieorginałce i myśli, że mi zaszpanuje .... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa widzisz - bo byś się nadział. Wszelakie słuchawki w woreczkach + przedłużacz do kabla i inne tego typu pierdoły - to znak, że słuchawki są nieorginalne. A na dodatek - Creative nie wypuścił wersji EP'ek ani żadnych innych słuchawek w wersji OEM. 120 procentowa podróba : http://www.allegro.pl/item217015265_creati..._najtaniej.html . To są orginały : http://www.allegro.pl/item217055656_creati...box_ep630_.html . Tak samo są to podróbki : http://www.allegro.pl/item219783203_sony_m...tylko_79zl.html - dokanałówki Sony za 90 zł ? Never ...... Chyba nikt nie spotkał się z nowym Kross'em Level'em A6 za 990 zł co nie ? ? ? ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...