Skocz do zawartości

Trasa Słupsk-Gdynia


voyteck

Rekomendowane odpowiedzi

witam, możecie polecić jakąś trasę Słupsk-Gdańsk (rower crossowy) - raczej twarde drogi, ale nie obciążone za bardzo samochodami (żeby to nie była ciągła walka i strach w oczach)?

myślałem o drodze nr 213 (idzie na północ od 6tki a wygląda tak: http://tinyurl.com/2a2w3p ) ale nie wiem właśnie jak na niej sprawa wygląda z samochodami?

ew inne ścieżki rowerowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

217 od strony Redy jest zakorkowana w lato, bo przez Puck do Władysławowa ludzie jadą na plaże.

Można przez drogi bez ruchu jechać niedaleko oczyszczalni Dębogórze, ale są z płyt "jumbo", czyli nieźle trzęsie, a i zdecydowanie nie jest krótszą trasą (aczkolwiek można podziwiać przez chwilę uroki Rezerwatu Beka).

A i w Krokowej ładny zamek :) . Dalej nie jechałem tą drogą więc się nie wypowiadam, ale w promienu 30km od Redy (w prostej linii) ruch wydaje sie być mniejszy niż na 6'tce, choć pobocze na 6'tce daje duże poczucie bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam (jesli nie chcesz zwiedzac faktycznie ladnego zamku w Krokowej) zjechac z 213 w prawo w miejscowosci Żelazno. Bocznymi drogami (przez Mierzyno, Kostkowo, Kniewo) dojedziesz do Bolszewa. Wtedy tylko 5km do Wejherowa.

Tam masz wybor:

-albo skrecic od razu w prawo na Szemud, pozniej w lewo na Bieszkowice i Koleczkowo do Gdyni

-albo jechac dalej (okolo 10km) do Rumii i tam skrecic w prawo na Łężyce i do Gdyni rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

ja213stki nie polecam, duży ruch zero pobocza. na dłuższą mete można sie nieźle umęczyć. zero przyjemności z jazdy :/

 

ja znam odcinek Słupsk- Lębork. dobrze się jedzie: Słupsk- Jezierzyce-> Damnica-> Potęgowo-> Gorzyno-> Redkowice-> lębork. Fajna trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...