Skocz do zawartości

[lusterko]


tokis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja odświeżę temat. Widziałem coś takiego w USA, bardzo dużo ludzi po szosach z tym jeździło. Jest na elastycznym regulowanym wysięgniku więc nie jest bardziej niebezpieczne niż jakiekolwiek okulary, nie jest szklane pozatym jest odsunięte sporo w bok, więc bzdety pleciecie z tym bezpieczeństwem, zwłaszcza gdy jest oferowane w USA gdzie ludzie mają obsesje na punkcie skarżenia producentów za niebezpieczne produkty. Ogomną zaletą jest to, że na jakimś zatrzasku to sie montuje do kasku wiec można używac na wielu rowerach, łatwo można je zdemontowac wjeżdżając np. z szosy w teren, jest bardzo małe i lekkie, ale ponieważ jest niedaleko od oka widać o wieeeeele wiecej niż w lusterkach na rogach czy kierze, dodatkowo ruszając głową widać w wielu kierunkach. Lusterka jakie proponujecie, są jak dla mnie poza rowerami miejskimi przygłupim patentem - zaraz można je urwać/rozbić, szpecą rower jak sie ma np. MTB czy kolarkę, gdzie to wogóle zmieścić na kierownicy, nie są lekkie no i dopiero na takie druty można sie nadziać niebezpiecznie). Jak ktoś bez głupich uwag miałby jednak jakiś namiar to przyłączam się do autora, sam bym chętnie to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentos , ja jeżdżę z lusterkiem , po lesie , zimą i latem

jestem fanem , a wręcz radykałem tego tematu

wszystkim bym nakazał jazdę po drogach z lusterkami

pod jednym warunkiem

lusterko ma byc elementem roweru a nie kasku

wyglebiłeś sie kiedyś aż gwiazdy zobaczyłeś ?

chyba nie

a zaręczam ci że taką glebę można i na chodniku w centrum miasta zaliczyć

lecisz na twarz nie mogąc nic zrobić a kierunek lotu nadają ci niewidzialne siły grawitacji

i ty nam proponujesz jakieś patyki wstawiać koło oczu

BZDURA TOTALNA KOLEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłeś coś ostrego czy jak ? Kto komu każe ?. Wymieniam zalety, sam napisałem, że to sie wg mnie na droge nadaje, załączyłem link z jakimś opisem/testem gdzie są także wady o czym wspomnialem, nie zakładałem na dodatek tematu wiec pełen obiektywizm w tym temacie z mej strony a ty tu z bzdurami i kolegami wyjeżdżasz.

 

A wyglebiłem ostatnio bardzo konkretnie (utrata przytomności i szpital):

 

9a98252a9283d901m.jpg

 

i nie wiem co mogło by mieć do tego "takie" elastyczne lusterko - lepiej sie nadziać wg Ciebie na takie lusterka czółki założone na kierownicy czy jak ? . Jakoś mam wrażenie, że zwykłe okulary chodź specjalne rowerowe i nie szklane są po stokroć niebezpieczniejsze co "sprawdziłem"osobiście o wielce doświadczony. Siknij sobie lepiej to Ci może ulży i zejdzie to nieokreślone "coś" bo zachowujesz sie karygodnie zwłaszcza jako admin wobec innych uczestników forum, którzy chcą o coś zapytać czy podzielic się opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...