Skocz do zawartości

[impreza] Thunderbirds w Polsce


Andrew18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Temat nie rowerowy dlatego zamieszczam w odpowiednim dziale. Czy ktoś z forum będzie na płycie lotniska EPKS jutro na pokazie Thunderbirds? Pytam bo impreza to taki w zasadzie jedyny event w skali kraju i na pewno masa osób spoza Poznania przyjedzie więc jak ktoś jest z forum to można się gdzieś zgadać :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 10 lat mieszkałem w Dęblinie na osiedlu wojskowym. I te Thunderbirdsy jak i wiele innych zespołów już widziałem :). A skoro mieszkasz 700m od lotniska to jedziesz jako widz czy jako pikietujący :)?

 

Swoją drogą, to ja gorąco polecam takie pokazy lotnicze, mnie się zawsze podobały i podobają cały czas, ale na działce też muszę pobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako entuzjasta :) W razie czego będę pałował protestantów :D (joke) nie no ogólnie 21 lat mieszkam 700m od tego lotniska i swoje zdanie mam na temat hałasu itp. głupiego gadania, żeby nie powiedzieć brzydziej :) no ale to nie miejsce na rozważania tego typu :) hehe. Thunderki widziałem też już nie raz i to nie tylko w Polsce bo lubie sobie pojeździć po tego typu światowych imprezach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to faktycznie jesteś entuzjasta :). Do hałasu można się przyzwyczaić - nie miałem ochoty organizować protestu jak mi samoloty wieczorynkę zagłuszały :). Wiadomo, że szkoleniowe Iskry i Irydy to nie to samo co F-16, ale MiGi 29 też w Dęblinie latały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...