Skocz do zawartości

[koszulka i spodenki] Dobre jakosciowo i tanie


Pulse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio przekonalem sie do stroju kolarskiego, naprawde wygodna sprawa, opory mam juz za soba.

Chcialbym nabyc drugi komplet, ale mowiac szczerze caly czas nie moge przyzwyczaic sie do cen.

Dlaczego stroje sa takie drogie? Czy jest jakies uzasadnienie czy poprostu wystepuje tu wysoka marza?

Zna ktos miejsce gdzie mozna nabyc tanio rozsadny zestaw koszulke i spodenki, lub nawet oddzielnie koszulke i spodenki? Jaka jest dobra cena za komplet?

 

Moj obecny zestaw koszulka Trek USPS (niebieska) i spodenki (Discovery) ale nie Nike, nabylem za 140zl, ale to byla okazja. Jakosc bez zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich

albo tanie albo dobre ;]

jesli koniecznie nie musisz mieć nowych to poszukaj po szmateksach ; można mieć kilka koszulek i spodenek naprawde BARDZO DOBREJ jakosci po normalnej cenie .. czyli 10/15 zł za idealny stan

a ceny są jakie są -z dupy // bo to przecież odzież rowerowa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwse co kupilem to bylo drogie- spodenki specializeda[krotkie] za 140 pln i koszulka accenta za 80... teraz juz mi sie nie spieszy kupnem kolejnych wiec wypatruje czasem okazji i tak np kupilem nowe spodenki campagnolo[duzo lepsze od tych speca za 30 pln] a koszulki to zazwyczaj za ok 40 pln za nowa :)[ktos wygral i sprzedaje np]. Co prawda mam teraz 3 koszulki i 2 pary spodenek, bo to mi wystarcza w zupelnosci, chociaz mysle nad jakimis fajnymi z szelkami z siateczki ;)... ale cos nie mam ostatnio ostatnio czasu poswiecac sie szukaniu czegos ciekawego. Za to mam jeszcze świetną koszulke z dlugim rękawem z windstopperem uywaną kupilem za chyba ok 60 pln, nie jest piekna, ale za to swietna :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie podpowiada, ze trzeba dobrze wybrać spodenki i prawdopodobnie nie będa tanie - uzywam Biemme Special a ostatnio Tornado Extreme firmy Mount-X (cena 79 zł) i chyba taniej sie nie da a jakosc wkładki w obu modelach jest rewelcyjna. Podobnie sama Lycra spodenek. Niestety są jednolicie czarne ( mi to odpowiada).

Koszulka jest znacznie ławiej osiągalna w okazyjnej cenie (40 - 60 zł). Używam koszulki firmy Quest (klubowej) i jestem bardzo zadowolony. polecam Koszulki Biemme z materiału Fresco no ale normalna cena będzie już wysoka. Oszczędzał bym na koszulce nie na spodenkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...