Skocz do zawartości

[sztyca] 29,2 mm


chomikowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Przeleciałem dziś całe miasto w poszukiwaniu nowej sztycy i nic. W starej wyrobiły się ząbki na jarzmie (kąt się zmieniał jak chciał) a przy okazji jeszcze pękła jedna z tych blaszek jarzma.

 

Rozmiar, jak to na 10-letniego gianta przystało bardzo "popularny" :rolleyes:

 

Na allegro z tego co widzę to można dostać ZOOM'a (z tego co czytałem to raczej go nikt nie poleca) za 28zł lub KALLOY'a za 39. Czy któryś z tych będzie sensownym rozwiązaniem?

 

A może ktoś się orientuje czy w jakimś sklepie w Wawie można to dostać (będe tam przelotem w sobotę) ?

 

Na wadze mi nie zależy, amortyzacji też - byle potrzymała bez problemów kilka lat mało intensywnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zooma, dobre sztyce w wielu rozmiarach, nie ma żadnych przeciwskazań żebyś kupił powiedzmy zooma czy kalloya, to nie są plastelinowe sztyce, :rolleyes: Fakt że kosztują mało nie przekłada się w znaczący sposób na jakośc, conajwyżej nie są bardzo lekkie, ale w swojej klasie - nowa aluminiowa sztyca z regulowanym jarzemkiem za 28zł, jest tylko Zoom. :rolleyes: {accent ma troche droższe, ale lekkie sztyce, a kalloy coś pomiędzy zoomem a accentem}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Accenta, to z tego co przeglądam stronki to jakoś ciężko znaleźć akurat 29,2.

Do SkiTeam'a napisalem maila z zapytaniem czy mają - jeśli odpiszą będzie mniej ciągania się po Wawie.

A jak pojadę i przypadkiem nic nie znajdę to wezme tego zooma czy tam kalloya i tyle.

Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...