Skocz do zawartości

Krosno i okolice


korboss89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z tym że wkońcu zaczyna coś sie dziać na galicji w sprawie kolarstwa mtb postanowiłem zebrać grupę osób które by były zainteresowane trenowaniem (wakacje sie zbliżają więc i wolnego czasu trochę będzie). na razie jest 3 osoby włącznie ze mną. Moze niezbyt dużo ale zawsze coś. Jeździmy około 3-5 razy w tygodniu po 30-40km. (nie straszne są nam podjazdy - dla wtajemniczonych takie jak "Korzenica" z I GZR) Zapraszamy wszystkich którzy tylko czują się na siłach zeby troche pojeździć.

 

Proszę o wpisy osób zainteresowanych. Może by się udalo zorganizować kolejne zawody wcześniej niż za rok gdyby władze naszego miasta zwróciły uwagę na gwałtowny wzrost zainteresowania tą dyscypliną sportu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Witam.

W związku z tym że wkońcu zaczyna coś sie dziać na galicji w sprawie kolarstwa mtb postanowiłem zebrać grupę osób które by były zainteresowane trenowaniem (wakacje sie zbliżają więc i wolnego czasu trochę będzie). na razie jest 3 osoby włącznie ze mną. Moze niezbyt dużo ale zawsze coś. Jeździmy około 3-5 razy w tygodniu po 30-40km. (nie straszne są nam podjazdy - dla wtajemniczonych takie jak "Korzenica" z I GZR) Zapraszamy wszystkich którzy tylko czują się na siłach zeby troche pojeździć.

 

Proszę o wpisy osób zainteresowanych. Może by się udalo zorganizować kolejne zawody wcześniej niż za rok gdyby władze naszego miasta zwróciły uwagę na gwałtowny wzrost zainteresowania tą dyscypliną sportu. :)

ok ja jestem z Krosna i tez jezdze chcialbym poznac ludzi ktorzy by mogli ze mna pojezdzic podaje gg 8891973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam któryś z okolicznych rowerzystów dobrze zna/czuje szlaki w czarnorzecko-strzyżowskim parku krajobrazoym? Byłbym chętny tam pośmigać w sezonie, myśle że nie będe strasznie ciążył, a obawiam sie tam pchać w nieznane :)

Chyba nie offtop, to byłby niezły trening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Co prawda jeżdżę dopiero drugi sezon, ale mogę się pochwalić. Trasę Krosno-Barwinek-Krosno pokonałem w około 3h (90km) na rowerze górskim (średnia ponad 27km/h). W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę miał już elegancką szosówkę i planuję jakiś grubszy wypad, niekoniecznie sam... Interesuje mnie Krosno-Solina (180km w obie strony) ewentualnie nocleg i kilka wycieczek maksymalnie 100km po tamtych terenach na drugi dzień + powrót. W grę wchodzi też Słowacja, ale musiałbym mieć ze sobą kogoś, kto zna trasę poza granicą, ja już nie odwiedzałem sąsiadów z 3 lata.

Mam 17 lat i myślę, że byłbym w stanie pokonać dystans ~200km w dzień przy średniej ~28km/h na nowej szosówce, a jeśli masz sarkastyczne poczucie humoru, to bez problemu się dogadamy :icon_mrgreen:

 

GG: 7544763

Mail: bartynsky@gmail.com

 

Najlepiej do końca wakacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzieje się coś rowerowego w tym Krośnie??

 

Kiedyś były organizowane wypady, a teraz nic. Prędzej da się coś zorganizować z ludźmi którzy mają rodziny, pracę i dużo obowiązków. Na maratony też były wyjazdy i nie było nikogo chętnego powyżej rocznika 1978. Piszcie na forum jeżeli chcecie zorganizować jakiś wypad. Niektórzy mają samochody, można wynająć niedrogo bus-a, więc transport to nie problem. Ja jutro na pewno znowu gdzieś jadę i są jeszcze 2 miejsca na rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam o ile to jeszcze aktualny temat to tez chetnie dolacze obecnie jestem w anglii ale na wiosne wracam i chetnie pojezdzilbym z wami pozdro prosze o kontakt na email martino1@vp.pl lub gg2331397

 

Jaki styl jazdy preferujesz? Jakie dystanse? Startujesz w maratonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze typowo amatorsko tylko i w dodatku mam okolo roczny przestoj tak wiec musze odzyskac forme najpierw

 

Amatorsko, to wszyscy na tym forum jeżdżą :) Zawodowców tu pewnie nie ma wcale. Dasz redę przejechać maraton górski, dystans mini albo mega? Mega to 50 - 60km. Nie ważne na której pozycji, ważne, żeby ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorsko, to wszyscy na tym forum jeżdżą :) Zawodowców tu pewnie nie ma wcale. Dasz redę przejechać maraton górski, dystans mini albo mega? Mega to 50 - 60km. Nie ważne na której pozycji, ważne, żeby ukończyć.

Jak pisalem mam roczny przestoj ale wroce do polski pojezdze to Mysle ze spokojnie dam rade 60km pod gorke zrobic ;):thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,i co są jakieś przewidziane wypady w okolicach Krosna???

z chęciom bym się dołączył do kogoś

proszę pisać nr gg 8487872 albo na PW

O wypadach raczej nie pisze się na PW.

 

 

Napisz jaką jazdę preferujesz (szosa, teren), jaki dystans, jakim sprzętem dysponujesz, określ ogólnie jaką masz kondycję. Wtedy da się coś zaplanować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :icon_wink:

 

Wybiera się ktoś lub zna i może polecić, wskazać fajną trasę xc/enduro w okolicach Krosna ?

 

Pełno jest takich tras :) Zobacz na mapę w okolice Czarnorzek, Węglówki, Komborni. Po południowej stronie krosna: Dukla, Zawadka Rymanowska, Chyrowa, Polany, Chuta Polańska. Trzeba trochę dojechać szosą lub załadować rowery na samochód.

 

Polecam też okolice Iwonicza Zdroju i Rymanowa Zdroju (Przymiarki - górka z punktem widokowym), Bałucianka, Wisłoczek. Zobacz na mapę z trasą maratonu (www.cyklokarpaty.pl), który odbywał się już kilka razy w Iwoniczu Zdroju.

 

 

Trochę dalej od Krosna jest szlak graniczny. Dla mnie (i nie tylko) to obowiązkowa trasa przynajmniej raz w roku. (Jeżeli nic mi jutro nie wypadnie to znowu się tam wybieram)

 

Wiele tras można zaplanować szlakami turystycznymi. Jeżeli nie posiadasz GPSa, albo dobrej mapy, to tak jest najbezpieczniej.

 

Poszukaj też w internecie, to na pewno znajdziesz gotowe trasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...