Skocz do zawartości

[ustawki] wspólna jazda


frondziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z precla:

 

"Witam,

Serdecznie zapraszam na oficjalny objazd trasy lubelskiej edycji MazoviaMTB

Marathon.

Spotykamy się w sobotę 14.06 o godz. 11.00 przed ratuszem, start o

godz.12.00 z Tamy nad Zalewem Zembrzyckim. Objazd poprowadzi organizator

całego cyklu Cezary Zamana."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
siema

w niedziele planuje jakiś dluzszy wypad na szose ok 100km

raczej nie krajoznawczo :) po prostu zwykly wypad na rower tylko troche dłuzszy , wyjazd okolo 9-10 jak cos to pisac

 

Ja jutro się wybieram na święto roweru do Lubartowa. No i może tam ze 100 stuknę. Zobaczę w jakim będę nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupe! Żebym wiedział że taką pogodę zapowiada icm będzie to bym rowerem przyjechał do Lublina :/ A tak to się nie wyrobię... O której będziecie planowali stamtąd wracać? Może bym jeszcze jakoś podskoczył później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Chętnie reflektuję na wspólne wyjazdy rowerowe tak do 130 km (w obie strony). Może być pojezierze łęczyńsko-włodawskie szlakiem Lublin-Wola Uhruska, może być szlak do Kazimierza Dolnego, przeprawa na drugą stronę Wisły do Janowca (nie opłaca się zajeżdżać przez Puławy), nawet zwykłe okrążenie zalewu. Jestem otwarty na propozycje. Póki co rower stoi coraz bardziej rozłożony na części, a za tydzień będzie prawie maksymalnie rozłożony bo dostanę narzędzia :P No i kół nie mam :P Jak coś piszcie na PW, gg ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapraszam na aukcje WOŚP, na których można wylicytować wycieczki rowerowe, w których będę przewodnikiem. Cel jest szczytny, myślę, że w łatwy sposób możemy pomóc dzieciom, więc kasy nie żałujcie. Poprzednim razem udało nam się uzbierać łącznie ponad 40 zł, może tym razem będzie jeszcze lepiej.

 

http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=6906584

 

W aukcji jest to napisane, ale jeszcze raz przypomnę:

- numer konta, na który ma być przelana wylicytowana kwota jest generowany automatycznie przez Allegro, inny do każdej aukcji.

- na wycieczkę możemy się umówić w dogodnym dla zwycięzcy terminie, na Lubelszczyźnie jest dużo ciekawych szlaków, których na pewno jeszcze nie znacie, więc tym bardziej zapraszam ;)

 

pOZ:Drower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Czy ktoś wybiera się na zimową Mazovię? Chętnie się zabiorę i oczywiście dorzucę do paliwa. Ewentualnie sam mogę wziąć auto, ale musiałby ktoś z bagażnikiem dachowym też jechać, bo ja takowego nie posiadam ;)

 

Nie jest to daleko, w cztery osoby można cały koszt zamknąć w 90-100 zł za osobę. Wystarczy wyjazd o 6 w niedzielę i zdążymy. Jeśli ktoś jest chętny to niech pisze tutaj, albo na gm86@o2.pl

 

pOZ:Drower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...