Skocz do zawartości

[ustawki] wspólna jazda


frondziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę ze w tym temacie możemy umawiać się na wspólne wyjazdy w najliższej przyszłości.

Na początek, czy jest chętny na wycieczke do Kozłówki (niedziela 20.05.2007) około godziny 8 rano. Trasa Choiny(Czechów)-Dys-Nasutów-Kozłówka.

 

podaje mój namiary na komunikatory:

gadu: 1178858

jabber: frondziak@jabber.autocom.pl

 

Jeśli jestem niewidoczny znaczy ze w tej chwili nie jestem on-line.

pozdro

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, planuje w niedziele wycieczke, wariacja Kozłówki, czerwonego szlaku i niebieskiego (dolina Ciemięgi)

trasa: start Choiny, Dys, Pólko, Kacze Doły, Rezerwat Kozie Góry, Stary Tartak, Dąbrówka, Kozłówka

a droga powrotna: Kozłówka, Dąbrówka, Nasutów, Stoczek, Smugi, Jakubowice-Kolonia, Ciemięga, Kolonia-Snopków, Marysin, Sławin, meta koło ogrodu botanicznego

 

dystans to około 65 km, cześć szlaku będe przemierzał pierwszy raz :)

Są chętni ? Start rano około 8.

 

namiar na mnie w pierwszym poscie tego topica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

"IV otwarte mistrzostwa Lubelskiego Towarzystwa Cyklistów w jeździe indywidualnej na czas, niedziela, godz.11(zapisy od 9)ze startem i męta w Dysie "

 

jest ktoś chętny żeby podjechać zobaczyć jak to wygląda, jeśli nie będzie padać <a raczej nie będzie> to ja raczej na 85% jadę sobie obejrzeć i może gdzieś tam pośmigać korzystając z okazji

jak coś to pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czyli niedziela czyli jutro kierunek kazimerz przez nałęczów, trasa znana szlakiem czerwonym

ma podobno jechać jakoś więcej osób ale nikt nic nie pisze więc...pisze tylko za siebie

myślę że ok 7-8 wyjazd jeszcze nie wiem skąd i o o której dokładnie ok 17 napisze reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomniał wyżej Lukasz, jest pomysł z Kazimierzem a mianowicie: do Puław jedziemy pociagiem i wracamy do Lublina oczywiscie przez Kazimierz <_< czerwonym szlakiem. Dokladnych ustaleń jeszcze brak (niektórzy maja rodziny znaczy się żonke i dzieci) ale wyjazd w godzinach 7-8 rano. Mam nadzieje ze wyjazd dojdzie do skutku.

Pytania można na gg podany w pierwszym poście tego topika.

Pozdrawiam

 

Juz wiadomo co i jak.

Jedziemy pociagiem osobowym, który wyjeżdza o 8.20 na miejscu jest 9.15.

Niektórzy z nas czyli Lukas_Mako, artiart i ja spotykamy sie na stacji Jet przy Jana Pawła II o 7.35, napompujemy koła, zjemy batona, wypłacimy kase z bankomatu, i o 7.40 ruszamy w strone dworca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć bilet normalny kosztuje 20 zeta....tak informacyjnie, zebys wiedział ile hajsu załatwić :)

 

aha, jeszcze jedno....mój aparat jest zepsuty, jak ktoś posiada jakąś cyfrówke niech zabierze ze sobą.....na wszelki wypadek weźmy też zapasowe dętki, nigdy nic niewiadomo

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć bilet normalny kosztuje 20 zeta....tak informacyjnie, zebys wiedział ile hajsu załatwić :)

 

aha, jeszcze jedno....mój aparat jest zepsuty, jak ktoś posiada jakąś cyfrówke niech zabierze ze sobą

 

pozdr

ja mam ten przywilej, że chodze do szkoły to troche taniej bilet mi wyjdzie :P , a co do cyfrówki to może uda się od brata pożyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Ile jest mniej więcej do zrobienia kilometrów? i czy są jakies wymogi specjalne typu czysty rower, kask czy oświetlenie ^^ bo żadnego nieposiadam :)

 

 

Panowie pamiętajcie o dętkach no i o apteczce. W tym sezonie miałem niemiłe zdarzenie no i się przydała. A co do kilometrów to wyjdzie gdzieś max. 80 km.

A cyfrówkę to standardowo zabieram.

 

Pozdrawiam

ArtiArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans około 70 km....żadnych wymagań specjalnych nie trzeba spełniać, choć wiadomo że w kasu bezpieczniej.....my z Artim kasków akurat używamy.....

jeśli posiadacie to zabierzcie dętki, jedna dętka to może być za mało na 5 osób :P

z dętką może być troche problem :) ewentualnie łatki jakieś sie znajdą :P bo w niedziele rano raczej nie kupie dętki zapasowej :P

 

no z dętką już załatwione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...