Skocz do zawartości

[wycieczka] Rowerowym Szlakiem Orlich Gniazd


Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

no nasz wyjazd stoi pod sporym znakiem zapytania :)

 

jeden znajomy z ktorym mialem jechac po upadku na wczorajszym wypadzie chyba ma pekniete zebro :)

wszystko sie okaze na dniach....

To kumpel do gipsu, a ty na jurę, chyba, że bez niego nie możesz.

 

 

CZy można się podczepić pod wyjazd? :)

Tak się cały czas zastanawiam, tylko w tym roku jeszcze nie miałem za bardzo czasu, zeby pojeździć i kondycja do dupy...

Pewnie, że można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie chętnie pisał na taki wypadzik:) Mam jedno pytanie: spicie w namiotach czy jakiś nie drogi pensjonacik??

No i z jaką średnia planujecie jechać??

 

Zapraszamy!

Planujemy nocleg w jakims pensjonacie. Prędkość średnia - turystyczna. Wycieczka ma na celu zbadanie trasy przed Jura Maratonem.

Dziczyć będziemy się na maratonie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi tak dokładniej zarysować trasę, którą planujecie przejechać?

Bo z tego, co wyczytałem macie zamiar zacząć od Cze-wy, czyli przedewszystkim musiałbym dojechać pociągiem, bo jestem z Tychów.

W sumie prawdopodobnie jeśli napiszecie coś więcej to do poniedziałku lub najpóźniej wtorku mogę dać znać, czy pojadę, bo ostatnio krucho u mnie z kasą i muszę coś przykombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZEGÓŁOWE INFO:

1. Koszta

- bilety na pociągi 20-40zł (w zależności jakie kto ma ulgi i gdzie mieszka),

- nocleg 20-25zł (może coś się uda utargować :) ),

- żarcie/picie 20-50 (szeroki przedział, bo różne ludzie mają apetyty, poza tym można z domu co nieco wziąć jak ktoś chce),

 

c.d.n. //muszę spadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZEGÓŁOWE INFO:

1. Koszta

- bilety na pociągi 20-40zł (w zależności jakie kto ma ulgi i gdzie mieszka),

- nocleg 20-25zł (może coś się uda utargować :angry2: ),

- żarcie/picie 20-50 (szeroki przedział, bo różne ludzie mają apetyty, poza tym można z domu co nieco wziąć jak ktoś chce),

 

c.d.n. //muszę spadać ^_^

2. Dojazd

- do Częstochowy

* opcja 1: pociąg osobowy, Bielsko B. 6:53 - Tychy 7:41 - Katowice 8:06 - Częstochowa 9:30 (w przypadku gdyby jechali ludzie z okolic Pszczyny/Tychów)

* opcja 2: pociąg osobowy, Gliwice 5:45 - Katowice 6:35 - Częstochowa 8:21 (gdyby nikt z południowej części województwa nie zdecydował się jechać)

- z Krakowa

* niech każdy sobie sam sprawdzi jak mu najbardziej pasuje bo jest dużo kombinacji

3. Trasa wycieczki: 100% rowerowy szlak orlich gniazd.

4. Spanie w połowie drogi (okolice Smolenia).

5. Tempo średnie.

 

Nie wiem co jeszcze napisać. Jak już delfik wcześniej napisał nie ma co się tak nad tym zastanawiać, bo więcej czasu stracimy na planowanie niż będzie trwała wycieczka. Co będzie to będzie, jakoś przeżyjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi pora na ostatnie ustalenia. Ja jadę do Cz-wy pociągiem relacji Gliwice - Częstochowa, wsiadam w Rudzie Śląskiej o godzinie 6:03. W Dąbrowie - Ząbkowicach ten pociąg jest mniej więcej godzine później - 7:11 (tam wsiada Shogun). Na miejscu pociąg jest o 8:21. Taki był nasz wstępny plan. Wszystkich zainteresowanych wycieczką proszę o wypowiedzenie się co do pociągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jutro bede widzial czy dostane L-4 (moja lekarka mnie jeszcze niezawiodla ) ale na 99 % jade :twisted: i ten pociag mi lekko niepasi :P wolalbym jechac tym pociagiem co Shogun napisal w 1 opcji ale czy jade na 100 % to jurto napisze z rana jak od lekarza wroce :twisted: i mam pytanie do koncertownika czy jedzie czy lipa ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz zielony druczek o nazwie L-4 :D:) jutro jade z wami na 100% ,bede siedzial w tym pociagu co Shogun podal w opcji nr 1

 

Bielsko B. 6:53 - Tychy 7:41 - Katowice 8:06 - Częstochowa 9:30 a co do pogody to od jutra ma sie podobno poprawic ;) zobaczymy jak bedzie ale jestem dobrej mysli.

 

Do zobaczyska jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko B. 6:53 - Tychy 7:41 - Katowice 8:06 - Częstochowa 9:30 a co do pogody to od jutra ma sie podobno poprawic ;) zobaczymy jak bedzie ale jestem dobrej mysli.

 

Do zobaczyska jutro

 

W takim razie też będę w tym pociągu. Pogoda na jutro: podobno pochmurno, ale ciepło. Trzymam kciuki za dobrą pogodę.

No i do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...