Skocz do zawartości

Jura MTB 13.05.07r


@lek

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele wspólnie z bratem planujemy wyjazd autem razem z rowerami do Ogrodzieńca (Podzamcze). Stamtąd czermonym szlakiem rowerowym do Żerkowic, potem zjazd na czerwony pieszy do Zamku Morsko i na Góre Zborów. Można też czarnym lub czerwonym szlakiem rowerowym dojechać na Zamek Mirów, jak starczy sił i czasu na powrót :lol: Do Góry Zborów jest jakieś 35 kilosów od Podzamcza, a do samego zamku w Mirowie to około 50 kilosów ;) Wyjazd około 7 rano z D.G, auto stawiam na strzeżonym parkingu (koszt to 1PLN/h, tak było w tamtym roku). Najlepiej własny transport, bo mam tylko dwa bagażniki na rower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W sobote 09.06.07r wspólnie z bratem planujemy wyjazd autem razem z rowerami do Ogrodzieńca (Podzamcze). Stamtąd czermonym szlakiem rowerowym do Żerkowic, potem zjazd na czerwony pieszy do Zamku Morsko i na Góre Zborów. Można też czarnym lub czerwonym szlakiem rowerowym dojechać na Zamek Mirów, jak starczy sił i czasu na powrót :lol: Do Góry Zborów jest jakieś 35 kilosów od Podzamcza, a do samego zamku w Mirowie to około 50 kilosów :unsure: Wyjazd około 8 rano z D.G, auto stawiam na strzeżonym parkingu (koszt to 1PLN/h, tak było w tamtym roku). Najlepiej własny transport, bo mam tylko dwa bagażniki na swoje rowery :P

Znowu nadaża się okazja wyjazdu do Ogrodzieńca, chętnych zapraszam. Na czerwono zaznaczyłem zmiany :D Uprzedzam, że nie będzie to tępo maratonu. :mellow: Spotkanie około 9 rano na parkingu przed zamkiem. :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na 95% jade z wami, pora trochę wczesna ale co tam poświęce się :D szczegóły dogadam na gg z bratem :P

 

jaki dystans jest przewidywany tak mniej więcej ?

No to super, dystans jest w opisie. Albo robimy w sumie 70 kilosów, albo dojeżdżamy do Zamku w morsku i będzie z 100km :lol:

 

a ja jutro chyba do ogrodzienca jadę, lub w sobote :-)

Jakbyś w sobote jechał, to my będziemy koło 9:30 pod zamkiem :D . Wyjeżdżamy spod domu jednak koło 8:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak byłem wczoraj, niestety, nie w samym ogrodzieńcu ale w niegowonicach, okolo 65 km z sosnowca, a to dlatego ze bylo to nieplanowane z kumplem pod wieczór ;-). Rano niestety nie wypalilo, inny znajomy nie mogl :-[ ale jeszcze na pewno sie tam wybiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mordeczki ;)

Tutaj się też dopisze a co :030:

 

Na początek trochę statystyki tym razem z GPS'u:

* Odległość 84km

* Czas ruchu 4:48

* Śr. prędkość ruchu 17,4

* Czas postojów 2:12

* Prędkość max. 58,6

* Różnica wzniesień do 200m

* Zużyte 1800kalc

* Zjedzone 1 żurek/2 banany/2 marsy/1 Lion

* Wypite mega ilości wody

* Temperatura na pewno w słońcu była koło 30 st jak nie więcej. Miejscami nie było czym oddychać ...

 

 

Trasa:Przyrów->Juianka->Sygontka->Ponik->Bystrzanowice Dwór->Mzurów->Niegowa->Mirów->Kotowice->Włodowice->Morsko

W tą stronę wg. GPS'u wyszło 42km trasa mieszana z przewagą terenu.

 

Następnie z Morska pojechaliśmy już w 4 na Górę Zborów najpierw mega zjazd potem mega podjazdy 2 .... pochylenie gdzieś tak ze 30%

 

Korzenie, kamienie generalnie szlak pieszy ;]

 

Potem zjazd z Góry Zborów tez było nieźle i dojazd do Orlego Gniazda->Hucisko->Bobolice->Mirów cały czasz szlakami.

 

Pod Mirowem rozstaliśmy się i pojechałem do siebie.

Tym razem już tylko asfaltem.

Niegowa->Postaszowice->Złoty Potok->Janów->Julianka->Przyrów

Trasa momentami technicznie zarąbista ... jestem wykończony idę uzupełniać płyny dalej...

pozdrawiam i do następnego razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o tej glebie co zaliczyłeś na trasie :lol:

Tutaj też zamieszcze pare fotek:)

Rowery XC Zone

http://img246.imageshack.us/my.php?image=dsc00437su0.jpg

Piknik, żur, kromki ze smalcem + mini ogórek

http://img246.imageshack.us/my.php?image=dsc00439ez7.jpg

Góra Zborów, podjazd

http://img177.imageshack.us/my.php?image=dsc00440ai3.jpg

Szczyt

http://img246.imageshack.us/my.php?image=dsc00444rd8.jpg

 

Więcej fotek nie mam. Zarzuć swoje foty, bo mnie na moich nie ma ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o tej glebie co zaliczyłeś na trasie :lol:

a jakis gówniany dołek się zrobił po Waszym przejeździe :D

na tyle gówniany że mi przednie koło wpadło doppa poleciała do góry ....

chwilka moment i stójka na przednim kole .... prawa noga wypieta z lewa już nie zdązyłem

żeby nie polecieć na pyszczycho wywaliłem sie na bok ... :lol:

 

a teraz zdjęcie zagadka :D

 

znajdź 3 szczegóły którymi różnią się ci dwaj bikerzy :P

 

fotka zrobiona parę kilometrów przed Morskiem...

nie da się .... było lusterka nie przykładać :) do obiektywu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz zdjęcie zagadka :blink:

 

znajdź 3 szczegóły którymi różnią się ci dwaj bikerzy :blink:

 

dscf1289gs4.th.jpg

 

fotka zrobiona parę kilometrów przed Morskiem...

 

Zagadka rozwiązana :lol: . A teraz inna. Który biker to ja czyli @lek, a który to mój brat czyli PaVLo :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może w tą środe (11.07.07r.) wybierzemy się znowu na Jure, jak ktoś chętny to dopisywać się :D . Teraz planujemy dojechać pod samą Częstochowe jak sił starczy :D

Wyjazd uzależniony po części od pogody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lek

A jaką trasę planujecie?

 

Trasa to Ogrodzieniec (Podzamcze) - Mirów Zamek, tak ostatnio jechaliśmy B) Do Zamku w Olsztynie to raczej nie dojedziemy :P

Z tego co widze to w środe będzie padać. :) Może w innym terminie pojedziemy, jak pogoda dopisze :) . Wyżej napisałem jakie to terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja bym chętnie posmigał, ale dopiero czas mam w niedziele. Więc jakbyś jechał to daj znać B)

odpada, bede w gorach, a pozniej za granica :(

pozatym dzis mialem maly wypadek w ogrodziencu, wylecialem z przednieho hamulca przy predkosci pow 40km/h na asfalt, skutki to zszyty podbrodek, dłonie w bandazu, obity bark ;/ zagapilem sie bo kumpel z tylu cos mowil i wpadlem w dziure i jakos niefartownie łapa mi spadla na przedni hampel ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...