Skocz do zawartości

[wspólna jazda] kto chetny posmigać rowerkiem w okolicach Kobylej Góry i Antonina :)


AdrianCR1

Rekomendowane odpowiedzi

albo pojedziemy dużą ekipą odwiedzić Adriana z niezapowiedziana wizytą:) :) :D i jeszcze bedzie nas musial przenocować:)

....bez paniki Adrian to żart;)

jak wszystkie wiatry powieja pomyslnie, bedziemy całkiem niedługo przejeżdżać w Twoich okolicach:) pomachamy Ci, o ile bedziemy miały z pania aldoną na to siły...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by bylo jak bys mi pomachał :D a szukam kogos z kims moglbyl jezdzic bo samemu mi sie juz nie chce a za bardzo w poblizu nie ma za duzo rowerzystów a jesli o to Kobyla Góre to zapraszam z noclegami tez by problemu nie bylo mam zanjego kolega co ma agroturtstyke i u niego na pewno by sie nocleg dla was znalazl wiec jak ktos ma ochote po smigac po poludniowych wzgorzach wielkopolski to zapraszam :unsure: chetnie pokaze ciekawe miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, tylko wolałbym oczywiście jechać na 2 dni. Przydałoby się rozejrzeć za noclegiem, chociaż z tym nie będzie raczej problemu. W jedną stronę wyjdzie nam około 60km. Gorzej może być z terminem... Każdemu może pasować inaczej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jesli ktos ma ochote na kilka dni sie zatrzymac w kobylej to nie ma problemu ja wam jestem w stanie nocleg zalatwic (kumpel ma agroturystyke) :) a jesli chodzi o wycieczke to dajcie znac zeby tez sie mogl dolaczyc :) bo jak sami wiecie jazda samemu nie jest zbyt wspaniala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie to ja mam matury... wiec jak juz to po maturze :]

 

dla nas 120km to spoko dystans ale chyba lepiej zrobic tak, ze pierwszego dnia spokojnie sobie dojedziemy do kobylej, drugiego dnia caly dzien sie pojezdzi, a trzeciego dnia powrot do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...