Skocz do zawartości

[rama] street,dual


quattros

Rekomendowane odpowiedzi

sejmir, nasti, ma racje, za taka kase czyli okolo 1600 zeta za signa 06, to bedzie najlepszy wybor, ma najlepszy osprzet jedyne tylko ten amor do wymiany, jesli chodzi o wrazenia wzrokowe to bialy kolor jest na topie, sam teraz musze pedaly zmienic i kupuje NS leg eaters BIALE, a jesli chodzi o te co wybrales z twj listy co ci podalem to musze sprawdzic na jakim osprzecie sa zbudowane (popatzre i ci juto napisze bo dzisiaj juz padam z nog), ale np. jesli chodzi o ttego signa to policz, masz 2000 na rowka, kupujesz signa za 1439 kross sign czyli zostaje ci 561 zeta, sprzedajesz amora za jakies 150 zeta, i masz na nowego amora 710zeta, dokladasz 80 zeta i kupujesz marcoka, i masz taki sprzet ze mucha nie siada, a jak cchesz cos ewentualnie jeszcze zmienic to tylko hample na jakies tarcze, i takim sposobem masz za jakies 2400, sprzet ktory naprzwde duoz wytrzyma....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A więc, chcę kupić ramę. Chciałbym aby byłą to rama MTB do street'u bądź coś podobnego. Nie mam zbyt dużo pieniędzy na nią więc nie liczę aby była to jakaś super ramka, może być używana. Chciałbym abyście pomogli mi jakąś znaleźć.

 

Cena tak do 400 zł.

 

Mam 184 cm wzrostu.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...