Skocz do zawartości

Poison Light Frame Club


Toosh

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzieś Ty pozaliczała te wgnioty? A w ogóle to coś się nie chwalicie swoimi maszynami...jak się Wam spisują ramy po dłuższym czasie użytkowania??

1) w Kołobrzegu w 2008r, rower zsunął się z barierki i uderzył o nią ramą ;P

2) prawdopodobnie na zlocie fr 2009 :D

 

jak się spisuje rama? czasami pod sakwami mam wrażenie jak by miała się zaraz rozjechać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Musze przyznać ze strach mnie oblatuje po wieczorze spędzonym na czytaniu o wybrykach ex shopu,tym bardziej ze miałem "przyjemność" rozmawiać dzisiaj z nimi

w sprawie zatrucia sie cyjankiem :) Mam wiec nadzieje ze zbyt dużo nerwów mi nie zepsują,i że w przyszłym tygodniu będę mógł się oficjalnie przywitać z gronem trucicieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zyankali.

Ale POMOCY!

Nie moge zamontowac tylnego kola. W a4 wchodzi bez problemu w meridzie tez wlazilo..

A tutaj jest zupelnie inne mocowanie z tylu.. wyglada jakby czegos brakowalo..

Czy ten hak w poisonie montuje sie od strony kola i on je "trzyma"??? help..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak nie jest potrzebny, zrób foty.

 

Chyba jednak jest potrzebny.

Z tego co widze to montowany jest w srodku.. Bez tego kolo nie ma sie na czym oprzec.. po prostu zlatuje z jednej strony - od wewnatrz jest pusta przestrzen na hak.

8_41273_15_12_08.jpg

 

Zdjecie od wewnatrz:

 

hak.jpg

 

Chyba nie ma szans zeby kolo sie trzymalo bez tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, można ich zapytać :-)

 

 

Raniutko dostalem maila ze juz wyslali kurierem hak i piwoty.

Btw juz nie sprzedaja jako extreme shop.

Teraz to sie nazywa pro bikes, bike arena, poison bikes.. niewiem ktore wlasciwe:)

Rama ma fajny kolor, bo nie ma popielatych napisow tylko smoliscie czarne co mi bardzo odpowiada.

Czyzby to nowy model?

Niestety czeka mnie wymiana amora, zbyt krotko przycieta rura sterowa - mostek nie "wbija" sie caly..

Chwile bede musial wytrzymac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest jeden i ten sam od 2 lat. Natomiast są różne kolory :-) Tak przy okazji to chłopaki przez własne niedbalstwo muszą płacić za wysyłkę...bo chyba nie policzyli Ci za hak i piwoty?

 

Nie policzyli, dzis mialo byc kurierem... na razie cisza i spokoj...

A JA CHCE JEZDZIC.. :)

 

Oczywiscie zadnego kuriera nie bylo.

Nawet bezszczelnie potrafili powiedziec jak dzwonilem "wyslalismy na pewno bedzie"

Tragedia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...