Skocz do zawartości

XXII Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis NOL-TYCHY po raz kolejny organizuje wyjazd na prestiżową imprezę rowerową! A jest to XXII Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej, który odbędzie się w niedzielę 22.04.2007r.

 

Wyjazd jest dopracowany w każdym nawet najmniejszym szczególe. Udział w imprezie może wziąć naprawdę każdy.

Poruszamy się zabezpieczoną grupą, z łącznością za pomocą krótkofalówek. W grupie mamy dodatkowo ratowników medycznych oraz serwis.

 

Zgłoszenia uczestników z Tychów, Katowic, Bierunia, Mikołowa, Pszczyny i okolic przyjmowane będę do dnia 17.04.2007r. Po tym czasie nie gwarantujemy świadczeń rajdowych.

 

Kontakt:

e-mail: nolbiker@wp.pl

gg# 815738

kom. 605 301 805

 

Opłata wynosi 13 zł (wpisowe + opłaty dodatkowe).

 

W ramach tego każdy uczestnik otrzymuje: koszulkę , folder okolicznościowy, jogurt, kupon na loterię oraz ciepły posiłek na mecie. Dodatkowo dla uczestników zorganizowanego wyjazdu przewidziana jest loteria w której każdy wygrywa. Tradycyjnie będzie również poczęstunek domowych ciasteczek i wiele wiele innych atrakcji!

 

Świadczenia rajdowe zostaną rozdane na miejscu zbiórki w Tychach i Pszczynie.

 

Wyjazdy z miast:

5:20 Katowice - Plac przed Teatrem Śląskim

6:00 Tychy - Plac przed Mc Donald al. Bielska

7:00 Pszczyna - Rynek

 

Planowany czas przyjazdu do Bielska 8:45. Rozpoczęcie rajdu w Bielsku 9:00. Start rajdu 9:30.

 

Trasa łącznie wynosi. ok 120 km, istnieje możlwiość powrotu pociągiem.

 

Uwaga! Zaleca się posiadanie kasku rowerowego.

 

Dla uczestników, którzy przejadą całą trasę przewidziano konkurencje:

 

* najliczniejsza rodzina XXI RRR, która nie wygrała w poprzednich edycjach,

* najciekawsza konstrukcja rowerowa,

* najliczniejsza grupa zorganizowana,

* najliczniejsza reprezentacja szkoły (udział %) w kategorii szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne;

 

NAGRODY dla szkół !!!

3 projektory multimedialne, po jednym dla najliczniejszej reprezentacji szkoły w swojej kategorii;

fundator: firma IMAGE RECORDING SOLUTIONS

 

* najstarszy uczestnik rajdu`

* najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie`

* najmłodszy uczestnik rajdu jadący niesamodzielnie `

 

` - który nie wygrał w poprzednich edycjach rajdów.

 

---------------------------------------------------------

Dodatkowo dużo różnych nagród , a wśród nich: rowery, plecaki, śpiwory, kaski, sakwy rowerowe do rozlosowania wśród WSZYSTKICH uczestników Rajdu , którzy przejadą całą trasę.

---------------------------------------------------------

Na wszelki wypadek proszę zabrać kurtki przeciwdeszczowe lub peleryny.

 

Podczas rajdu:

 

Organizator zapewnia ubezpieczenie NW uczestników.

Organizator zapewnia serwis rowerowy.

Sprawy nie ujęte w regulaminie należą do organizatorów.

Podczas rajdu należy bezwzględnie przestrzegać przepisów o ruchu drogowym. Nie ścigać się. Zachować ostrożność.

 

Kolumna Rajdu składa się z : samochodu Policji - peletonu rowerzystów (jednakowe koszulki) w środku peletonu organizatorzy BTC w kamizelkach odblaskowych - karetki pogotowia i Grupy PCK - 2 samochodów FIAT BUS na rowery i osoby, które nie mogą kontynuować jazdy- samochodu serwisu rowerowego.

 

Przed startem należy sprawdzić stan techniczny roweru.

 

Osobą odpowiedzialną za całość rajdu jest Barbara TALIK – Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów w Bielsku – Białej ,

 

Odpowiedzialnym za trasę:

Wiesław Wojtylak 0 601 444 549.

 

Odpowiedzialną za rozstawienie służb zabezpieczenia trasy :

Jolanta Urbaniak 0 692 829 630.

 

Uczestnicy stosują się bezwzględnie do poleceń POLICJI oraz zabezpieczającej trasę ekipy porządkowej na całej trasie rajdu.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Organizator:

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

Beskidzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowo-Rekreacyjnych i Turystycznych

ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała

 

Współorganizatorzy:

*Gmina Bielsko-Biała

*Gmina Czechowice- Dziedzice

*Ochotnicza Straż pozarna z B-B i Czechowic

*Grupa Ratownictwa Drogowego PCK

*Akademia Tehniczno-Humanistyczna

*Bielskie Centrum Kultury

*Ośrodek Szkoleniowy Edukacja z B-B

*Komenda Miejska Policji w Bielsku

* Straż Pożarna w Bielsku-Białej

 

Organizator Tyskiego wyjazdu:

* Serwis NOL-TYCHY tel. 0 605 301 805

 

 

---------------------------------------------------------

Zapraszamy również do galerii z poprzednich edycji Rodzinnych Rajdów Rowerowych oraz do przeczytania opnii na forum.

---------------------------------------------------------

 

Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś! I w Tychach jeszcze długo nie zobaczysz, więc nie czekaj i rusz z nami!

 

 

Wszelkie pytania można zadawać w komentarzach lub mailem: nolbiker@wp.pl

W nagłych przypadkach kom. 605 301 805

 

Wpisowe można wpłacać podczas wycieczek rowerowych organizowanych przez serwis www.NOLTYCHY.pl. lub w dniu i godzinie zbiórek wyznaczanych wcześniej, terminy te będą podane na stronie. Istnieje również możliwość przelewu na konto. Proszę jednak wcześniej o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

O ile pamietam ta impreza byla zwykle we wrzesniu... o ile to to samo, a chyba tak... ;)

Co sie zmienilo?

I jakie beda w tym roku koszulki, bo jesli takie jak ostatnio to wole jechac bez wplaty ;]

Moze jakas dokladna trasa z Bielska?

Jak zwykle Czechowice etc, czy moze jakies zmiany? <Caly czas mam na mysli wyruszenie spod ratusza ;)>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz z tego co wiem to na tym rajdzie idzie sie zabic przez niektorych uczestnikow.. ale ok ;)

Jest ryzyko, jest zabawa ;)

Ja jeżeli termin będę miał wolny, to również jadę! Będzie niezła przygoda. A powrót po całej imprezie rozumiem, że też jest na roweruch? Jakoś nie mogłem tego doczytać, tzn. znalazłem tylko możliwość powrotu pociągiem, ale to mnie nie urządza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powrót po całej imprezie rozumiem, że też jest na roweruch? Jakoś nie mogłem tego doczytać, tzn. znalazłem tylko możliwość powrotu pociągiem, ale to mnie nie urządza ;)

tak, z tego co wiem większość (a przynajmniej ta tyska część) wraca rowerem. Ja z żoną prawdopodobnie wrócimy pociągiem o 18 urywając się wcześniej z mozolnego kręcenia w tłumie. Miej na uwadze, że impreza kończy sie w okolicach 17-18 więc zanim doturlasz się do Katowic to będzie już późno.

 

To moze ludzie z forum by sie spotkali gdzies i jakos kolo ratusza, zebysmy jechali mniej wiecej w zbitej gromadzie?

Okazja do poznania ludu by byla :D

grupa będzie bardzo liczna ;) bardzo, bardzo :) jechałeś kiedyś w 100 osób do bielska? :D (edit: oj,sorry, nie zauważyłęm,że ty z BB :D he he)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...