gtc889 Napisano 16 Czerwca Napisano 16 Czerwca Witam, planuje zakupić Unibike crossfire. Mam 178cm wzrostu i około 83cm w przekroku. Jaki rozmiar ramy będzie odpowiedni? 19 czy 21? Przy 21 nie czuje zbytnio miejsca od ramy stojąc normalnie. Przy 19 tego miejsca jest sporo. Czym się kierować przy wyborze rozmiaru ramy? Może jest jakiś użytkownik o podobnym wzroście do mnie i użytkuje taki rower? Ewentualnie może jakaś lepsza alternatywa do crossfire, która będzie lepiej dopasowana? Pozdrawiam Cytuj
raven82 Napisano 17 Czerwca Napisano 17 Czerwca (edytowane) jeśli rozmiarówka jest standardowa to, powiedziałbym, że raczej 17, a już na pewno nie 21 i nie chodzi tylko o "miejsce", ale też o długość ramy Edytowane 17 Czerwca przez raven82 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.